chorwacja z dziećmi (2) Czy macie jakies sprawdzone fajne i w miare tanie namiary na wypoczynek, bez... skorupka76 kazimierz dolny, Pulawy i okolice- tani, sprawdzony nocleg (11) Dziewczyny!jeśli byłyście w tych okolicach dajcie proszę namiary na... Wiktoria29 Tropikalna Wyspa (16) Witam, czy ktoś może był na wycieczce z biurem Czerwiński Travel na... zuzka
wakacje w Wielu (12) Witam . Proszę o podpowiedzi gdzie wybrać się z rodziną w okolice Wiela.... tatajuli Sprawdzone Biuro Podróży do Egiptu (2) Które biuro polecilibyście na wakacje w Egipcie? Szukam sprawnego... Paula Agroturystyka u chłopa opinie (4) Dziewczyny czy była któraś z Was? Planuje jechać w Sierpniu na weekend ceny... Młoda mama Tunezja proszę o porady kto był (4) W tym roku lecimy ze znajomymi do Tunezji wiele się naczytaliśmy i złych... x-ellka polecicie jakieś fajne i pewne biuro podróży? (18) hej,może polecicie jakies biuro podróży,sprawdzone ,pewne,interesuje mnie... kasia Hotel - okolice Helu - z atrakcjami dla dzieci (3) Co możecie polecić fajnego w okolicach Władysławowa, Helu, Jastarni,... Sara-03 Ośrodki wypoczynkowe 2014 (5) Nowy sezon wakacyjny już tuż tuż a ja nic nie wymyśliłam. Chciałabym znaleźć... SandraS nocleg w stegnie lub krynicy morskiej (1) Może ktoś zna te okolice , chcę jechać z mężem i córką latem gdzie jest... anka Egipt był ktoś w hotelu Jungle w Hurgadzie -jak się przygotować do takiego wyjzdu (2) witam mam pytanie jadę z córką pierwszy raz do tak ciepłęgo kraju i tak się... PATRYCJA czy możecie polecić sprawdzony, niezbyt drogi hotel w Krakowie (2) wybieram się niedługo do Krakowa i chciałabym prosić o polecenie dobrego, ale... krystyna Mazury (2) Czy macie sprawdzony nadmiar na spędzenie wakacji z dziećmi na Mazurach? duzi Chorwacja 2 +1 ? (6) Ile wyniósł Was pobyt - wakacje w Chorwacji w 2013 r. Słysze, ze wszystko... alycja83 nocleg w okolicy Bukowiny Tatrzańskiej (2) Czy może ktoś polecić sprawdzony pensjonat/pokoje z wyżywieniem (śniadania,... andzia z ventki gdzie na wakacje - domek z dziećmi (11) poleccie coś sprawdzonego na Kaszubach albo Mazurach z fajnym placem zabaw,... wakacyjna Nocleg Malbork - ma ktoś namiary? (1) Ma ktoś namiary na noclegi w Malborku lub okolicach. Czy polecacie park... mama wakacje z dzieckiem w Łebie - co polecacie? (4) witam, proszę o podpowiedź, gdzie warto jechać. chodzi mi o ośrodek,... mama Hotele z Groupona (Góry) - proszę o opinie (1) Witajcie, czy ktoś korzystał z oferty Groupona na hotele? Myslę, o wyjezdzie... Zuza