Robert Krzyżanowski - opinia (1) Bardzo miłe miejsce do spędzenia wieczoru z przyjaciółmi lub do znalezienia... Robert Krzyżanowski Gość - opinia (1) Niesamowite imprezy od lat. Zawsze pomocny kelner Pan Władek :) można zawsze... Gość Mr.Donny - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa. Klub jest zrobiony pod realny statek i do... Mr.Donny
Jan - opinia (1) Byłem niedawno na sobotniej imprezie i wszystko było świetne. Obsługa bardzo... Jan Weronika - opinia (1) Kto odwiedza ten wie ;) Od wielu lat niezmiennie! Miła obsługa, smaczne... Weronika Niezadowoleni - opinia (1) Miały być lata 80te, a leciało z automatu ciągle to samo (piosenki z tego... Niezadowoleni Karolina - opinia (1) Dramat... Nie polecam... Przyszliśmy na urodziny w lokalu we Wrześniu bardzo... Karolina Ziki - opinia (1) Jestem nie miło zaskoczona reakcja ochroniarzy A szczególnie jednego z nich.... Ziki Simona - opinia (1) Bardzo mi się podobało. Fajna luźna atmosfera i fajni ludzie. Muzyka bez... Simona Kinga - opinia (1) Lokal o bardzo ciekawym wystroju. Różnorodna muzyka, wiec kazdy znajdzie coś... Kinga Iga - opinia (1) Obsługa to dramat nie wiem gdzie można znaleźć takich ludzi zostałam... Iga Yla - opinia (1) Dla tych co raz na jakis czas odwiedzają to ok...ale na dłuższą metę nie... Yla Prezes - opinia (1) Selekcja w oparciu o strój: nie wejdziesz jak masz bluze, nic ze bluza... Prezes Kasia - opinia (1) Dobra atmosfera, mili ludzie, najwyższy poziom obsługi Oczywiście, że przyjdę... Kasia Klub Pokład (1) Bardzo ciekawe miejsce w morskim klimacie! Byłam kilka razy i śmiało polecam!... Maria Pokład Gdynia (1) Super miejsce. Polecam serdecznie Dominika Fajnie pozytywnie (1) Bardzo pozytywna atmosfera. Miło i bezpiecznie. Wszędzie trafiają się jakieś... Halinka Agresywna i arogancja ochrona (2) Proszę uważać na ochronę, gdyż zachowuje się jak małpy wypuszczone z klatki.... Lolek Klapa (2) Opłata za wejście o której brak informacji gdziekolwiek. Pani wypuszczająca... Maggie Jedyny taki w Trójmieście (1) Od lat tu bywamy. Dla wyjątkowego klimatu, wystroju i muzyki - naprawdę nie... Ehtaga