POLDEK

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Pilotów 3

Krzysztof.K - opinia (1) Godnie mogę polecić kurs ukończony egzaminem za 1razem bez błędów Krzysztof.K Dawid - opinia (1) Najlepsza szkoła na Pomorzu!!! Kat C.Pan Marek,Darek i Grzesiu pierwsza liga... Dawid Jacek - opinia (1) Zdawałem na c, miałem przyjemność uczyć się z p Markiem , p Adamem, bardzo... Jacek
patka - opinia (1) Samochód prowadzić nauczył mnie, pracujący tam, Pan Jerzy Księżopolski -... patka Żaneta - opinia (1) Zdecydowanie szkoła godna polecenia! Największe podziękowania należą się Panu... Żaneta A - opinia (1) Polecam wszystkim chcącym mieć kat. D. Pełen profesjonalizm, wszelka pomoc i... A Aleksandra Wojtaś - opinia (1) Witam, chciałabym serdecznie podziękować i równocześnie polecić osk poldek.... Aleksandra Wojtaś Najlepsi z najlepszych!! (1) Bardzo polecam Poldka!! a w szczególności instruktora Pana Marka ;) Jeżeli... ola Najlepszy ośrodek w Trójmieście (1) Polcam wszystkim, syn wczoraj zdał za pierwszym razem. To przede wszystkim... mama Najlepszy OSK w Trójmieście (1) Jeżeli dalej zastanawiasz się nad wyborem OSK to nie musisz szukać dalej!... Jakub K. naj naj naj -poldek (1) Witam! Chcesz zdać kurs na prawo jazdy i dobrze jeździć nie czekaj zapisz się... Basia K Z całego serca polecam! (1) Najlepszy OSK w Gdańsku! A instruktor Pani Alicja rewelacja! Polecam... Maciej Nie mogłam trafić lepiej! (1) Moje początki z prawem jazdy były na prawdę ciężkie. Zero tak zwanej... Kasia polecam (1) Polecam !!! Nie znam lepszej szkoły , po 10 latach wznowiłem staranie się o... andrzej Świetna szkoła nauki jazdy (1) Świetna szkoła nauki jazdy, która potrafi na bardzo wysokim poziomie... Karolina Najlepsi! (1) Super szkoła, pełna profeska na pewno wrócę na następną kategorie ;) marek Poldek nr. 1 w Trojmiescie (1) Polecam OSK Poldek. Bardzo dobry osrodek, mila obsluga i swietni instruktorzy... Slawek Duszczak Bardzo serdecznie polecam (1) Bardzo serdecznie polecam tą szkołe jazdy. Super ekipa a wykłady... Janek Świetne przygotowanie do egzaminu i jazdy (1) Atmosfera na zajęciach z teorii bardzo sympatyczna Instruktorzy dobrze i... justyna polecam serdecznie! (1) Jestem bardzo zadowolony z wykładów oraz bardzo pomocnego i profesjonalnego... zbyn