POLDEK

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Pilotów 3

polecam (1) Polecam !!! Nie znam lepszej szkoły , po 10 latach wznowiłem staranie się o... andrzej Świetna szkoła nauki jazdy (1) Świetna szkoła nauki jazdy, która potrafi na bardzo wysokim poziomie... Karolina Najlepsi! (1) Super szkoła, pełna profeska na pewno wrócę na następną kategorie ;) marek
Poldek nr. 1 w Trojmiescie (1) Polecam OSK Poldek. Bardzo dobry osrodek, mila obsluga i swietni instruktorzy... Slawek Duszczak Bardzo serdecznie polecam (1) Bardzo serdecznie polecam tą szkołe jazdy. Super ekipa a wykłady... Janek Świetne przygotowanie do egzaminu i jazdy (1) Atmosfera na zajęciach z teorii bardzo sympatyczna Instruktorzy dobrze i... justyna polecam serdecznie! (1) Jestem bardzo zadowolony z wykładów oraz bardzo pomocnego i profesjonalnego... zbyn Polecam. Świetne podejście do kursanta. Pełen profesjonalizm. (1) Dziś miałem 2 pierwsze (i jak się okazało ostatnie) godziny jazdy z Panem... Henryk NAJLEPSI (1) Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku. Profesjonalni instruktorzy... marzena zdane za pierwszym razem! (1) znajomi polecili mi POLDKA i bardzo dobrze. zdane za pierwszym razem dzięki... krzych Rewelacja ! (2) Polecam każdemu kto chce być kierowcą ciężarówki. Kurs na kat. C przebiegał... Tomasz Super szkoła! (1) Polecam Poldka! Miła atmosfera w biurze, Panie pomagają we wszystkich... Karola POLECAM (1) Robiłem kurs na kategorię D. Zdecydowałem się na tę szkołę ze względu na... Marek POLECAM! (1) robiłem kurs na autobus i jak najbardziej polecam. plac blisko PORD, autosan... łuki POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM KIEROWCOM (1) Obsługa - 1 klasa :), poziom nauczania na najwyższym poziomie - wykładowca... Kamil Tragedia (1) Jazda z pierwszym instruktorem była masakrą!!! Pierwsze cztery godziny jazdy... Gosiak Strzał w dziesiątkę (1) Ta szkoła to super sprawa. Zajęcia teoretyczne bywają na ogół nudne ale nie z... DareK Swietna szkola (1) Swietna szkola, przenioslem sie tutaj w trakcie kursu po 10 godzinach nie... Jasiu egzammin zdany! (1) Instruktorzy super, atmosfera super a co najważniejsze ekektywna nauka.... pawel Zdane za pierwszym razem! (1) Bardzo mili ludzie, którzy pomagają ze wszystkim i cierpliwie odpowiadają na... Monika