POLDEK

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Pilotów 3

dami - ocena (1) Plac manewrowy to jakieś nie porozumienie. Pełno uskoków i nierównych płyt,... dami Bartosz Krzysztof - ocena (1) Bardzo polecam pana michała, bardzo dobry instruktor, prawo jazdy zdane za... Bartosz Krzysztof Chris - opinia (1) Wszystko jest super, tylko stan placu manewrowego i pojazdów ciężarowych... Chris
Marian - opinia (1) Na pięciu skierowanych z firmy na kategorię C wszyscy zdaliśmy egzaminy za... Marian Dominik - opinia (1) Bardzo miła obsługa w biurze i dzięki super instruktorowi Łukaszowi B. prawko... Dominik Marta - opinia (1) z całego serca polecam ten ośrodek nauki jazdy! możliwość przejścia części... Marta Otylia - opinia (1) Serdecznie polecam osk poldek. miła i profesjonalna obsługa w biurze a Pan... Otylia Olcia K. - opinia (1) Z całego serca polecam ten ośrodek nauki jazdy! W biurze bardzo miła... Olcia K. Krzysztof.K - opinia (1) Godnie mogę polecić kurs ukończony egzaminem za 1razem bez błędów Krzysztof.K Dawid - opinia (1) Najlepsza szkoła na Pomorzu!!! Kat C.Pan Marek,Darek i Grzesiu pierwsza liga... Dawid Jacek - opinia (1) Zdawałem na c, miałem przyjemność uczyć się z p Markiem , p Adamem, bardzo... Jacek patka - opinia (1) Samochód prowadzić nauczył mnie, pracujący tam, Pan Jerzy Księżopolski -... patka Żaneta - opinia (1) Zdecydowanie szkoła godna polecenia! Największe podziękowania należą się Panu... Żaneta A - opinia (1) Polecam wszystkim chcącym mieć kat. D. Pełen profesjonalizm, wszelka pomoc i... A Aleksandra Wojtaś - opinia (1) Witam, chciałabym serdecznie podziękować i równocześnie polecić osk poldek.... Aleksandra Wojtaś Najlepsi z najlepszych!! (1) Bardzo polecam Poldka!! a w szczególności instruktora Pana Marka ;) Jeżeli... ola Najlepszy ośrodek w Trójmieście (1) Polcam wszystkim, syn wczoraj zdał za pierwszym razem. To przede wszystkim... mama Najlepszy OSK w Trójmieście (1) Jeżeli dalej zastanawiasz się nad wyborem OSK to nie musisz szukać dalej!... Jakub K. naj naj naj -poldek (1) Witam! Chcesz zdać kurs na prawo jazdy i dobrze jeździć nie czekaj zapisz się... Basia K Z całego serca polecam! (1) Najlepszy OSK w Gdańsku! A instruktor Pani Alicja rewelacja! Polecam... Maciej