POLDEK

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Pilotów 3

Poldek najlepszy! (1) Gdy rozpoczynałam kurs na prawo jazdy miałam wiele wątpliwości jednak szybko... Nikola Kat. C zdana za pierwszym razem ! (1) Nauka jazdy w tej szkole to istna przyjemność. Pan instruktor Darek -... Dawid Jestem bardzo zadowolony. (1) Instruktor pan Maciej podchodził do zajęć z entuzjazmem i w idealny sposób... Fabian
Bardzo dobra szkoła :) (1) Jestem zadowolona z kursu,który przechodziłam w Poldku :) Zajęcia teoretyczne... N.K. Zdane za pierwszym razem! (1) Najlepsza szkoła w Trójmieście! Wszystko zdane za pierwszym razem! Pan Adam -... Marcin W 100% polecam OSK Poldek! (1) Dobrze przekazana wiedza na wykładach z części teoretycznej jak i... kamila Rewelacja!!!! (1) Szkołę mogę polecić każdej osobie, która zaczyna swoją przygodę na drodze, po... Olka Profesjonalni! (1) Do OSK Poldek trafiłam po 3 letniej przerwie, szukając kadry instruktorów z... Wiktoria Zasługują na najwyższą ocenę! (1) Właśnie zakończyłem kurs na kat. B w szkole Poldek i jestem bardzo... Mati Zdecydowanie najlepsza szkoła nauki jazdy w Gdańsku! (1) Instruktorzy są bardzo cierpliwi, uczą naprawdę jeździć, nie tylko pod kątem... Majka J. Trafiłam do OSK Poldek z polecenia (1) Trafiłam do OSK Poldek z polecenia koleżanki, która robiła tu kurs. Była... kaśka Dziękuję całej ekipie Poldka! (1) Profesjonalny ośrodek:) i profesjonalni instruktorzy, którzy bardzo dokładnie... Julia Dopiero tutaj nauczyłem się pewnie i bezpiecznie jeździć! (1) Bardzo polecam tę szkołę, dopiero tutaj nauczyłem się pewnie i bezpiecznie... Ksawery Świetne przygotowanie do jazdy! (1) Bardzo dobra szkoła jazdy, kurs przebiegał bez zarzutu na każdym etapie.... Tymon Egzamin zdany za 1 razem, to chyba najlepsza opinia dla szkoły. (1) Instruktor Grzegorz bardzo uprzejmy, trafnie wskazywał błędy, jazdy... amelia Super szkoła (1) Podziękowania dla wspaniałej Pani Alicji ,prawo jazdy zdane,polecam... Aga 84 Świetna szkoła, dobry wybór! (1) Bardzo dobre przygotowanie przez instruktorów, wykłady teorii bardzo ciekawe,... Max Szkoła na medal! (1) Serdecznie polecam wszystkim szkołę jazdy Poldek! Najlepsza szkoła w mieście.... mucha Pełen pozytyw - polecam OSK Poldek (1) Profesjonalne, a co najważniejsze indywidualne podejście do kursanta, zajęcia... I.B. Rewelacyjna Szkoła Jazdy (1) Szybki kurs, profesjonalne podejście. Co najważniejsze - jasny i wyraźny... Julka