POLDEK

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Pilotów 3

Bardzo duże podziękowanie i pozytyw dla Pani Alicji P. (1) Brałam tak na prawdę jazdy dodatkowe , po 5 latach (taki miałam zastój w... KasiaeM najlepszy wybór! (1) O POLDKU dowiedziałem sie z polcenia znajomych a taakże sugerowałem się... franek Najlepsza szkoła jazdy! (1) Z całego serca polecam osk Poldek! Panie w biurze przemiłe, gotowe do pomocy.... Dixi
Prawo jazdy szybko i przyjemnie! (1) Szybko, przyjemnie, i treściwe nauczanie. Wspaniala atmosfera podczas jazd.... Fabek Egzamin kat. C zdany za pierwszym razem! (1) Polecam z czystym sumieniem! Miła atmosfera,profesjonalizm i bardzo dobre... patryk Bardzo dobra szkoła (1) Bardzo dobra szkoła, fajni i cierpliwi instruktorzy, bardzo miła atmosfera,... anka Najlepsi w trójmieście (1) Polecam serdecznie! Kurs odbyłam z instruktorem Wacławem, bardzo miły, nie... Wiola B. szkoła na szóstkę! (1) Odpowiednia atmosfere mozna poczuć już od przeprowadzanych wykładow. Teoria... marcel Egzamin to była tylko formalność! Polecam (1) Były pochwały, ale też konstruktywna krytyka. Bardzo profesjonalna szkoła, z... Aleks Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam właśnie do tej szkoły! (1) Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam właśnie do tej szkoły jazdy. Egzaminy... Kamila Lepiej nie mogłam trafić. (1) Atmosfera w szkole świetna, wykłady prowadzone w bardzo przystępny sposób, po... Oliwia Super!! (1) Prawo jazdy lat C, C +E, kwalifikacja wstępna wszystko zdaje za pierwszym... Krzysztof Żebrowski The Best ! (1) Szkoła super, przygotowuje do egzaminu idealnie :) Instruktorzy kompetentni,... N. W. Kat c+e gorąco polecam szkołę POLDEK (1) Profesjonalne przygotowanie, elastyczne godziny. Duży plus za to że przed... Łukasz Zdane za pierwszym razem! (1) Sprawnie zorganizowany kurs , bardzo mili instruktorzy ,którzy potrafią na... Adrian Polecam Pana Grzegorza (1) To było moje 5 podejście do egzaminu. Wcześniej jeździłem w innych szkołach... Tadeusz Instruktor Dariusz MIłosz (1) Pan Dariusz Miłosz z Pruszcza kompletnie nie fachowo i bez profesjonalizmu... kursant Najtrafniejszy wybór! (1) Naukę jazdy w szkole POLDEK polecam wszystkim, którzy pragną nauczyć się... Marcelina Profesjonalni (1) Co tu dużo pisać. Profesjonalne podeście do nauki jazdy tak, aby nie tylko... Franciszek Dziękuję i polecam! (1) OSK Poldek jest najlepszym miejscem na odbycie kursu na prawo jazdy.... Lena