POLDEK

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Pilotów 3

zdane za pierwszym razem (1) Rewelacja, zdałam za pierwszym razem teorie i praktyczny. Z góry dziękuję... Agata Polecam Wszystkim (1) Jestem mega zadowolona!!! Pieniadze nie poszły w błoto. Panie w biurze... Gośka Wszystko tak jak trzeba. (1) Polecam skorzystanie z kursu. Wykłady Pana Marka rzeczowe z zwróceniem uwagi... Rysiek
Polecam Bardzo (1) W 100% polecam !!!!! Arek POLDEK i p. Marek Romanowicz (1) Nie miałem czasu wcześniej napisac opinii ale muszę sie z wami podzielić... Michał Zapisz się i Zdaj za pierwszym razem:) (1) Polecam Poldka zapisałam się do tej akurat szkoły ze względu na bardzo dobre... Iza najlepsza szkoła jazdy (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Poldkai. Czyste, samochody, świetna... Aśka Prawo jazdy w dobrym stylu (1) Bardzo polecam szkołę jazdy Poldek ,instruktorzy rzetelnie wykonują swój... Ala M. Podziękowania (1) Polecam Wszystkim Ośrodek Szkolenia Kierowców Poldek. Wszystko profesjonalnie... Karolina Jestem zadowolony i polecam każdmeu ! (1) Polecam wszystkim, którzy chcą zdać egzamin bezproblemowo. Jazdy jak i cały... wojtek Bardzo dobry ośrodek szkoleniowy (1) Jak wyżej; profesjonalny ośrodek godny polecenia. Rzeczowe i merytorycznie... Piotr M. Polecam każdemu, który tak jak ja "męczył się" z wyrobieniem prawa jazdy (1) Chciałem wszystkim polecić ten ośrodek do robienia kursu na prawo jazdy. Ja... Łukasz Poldek Najlepszy (1) Zdałem za pierwszym razem. Kurs na bardzo wysokim poziomie. Polecam Panią... Kamil Najlepsi (1) Bardzo dobra szkoła jazdy. Oprócz rzetelnie przekazywanej wiedzy,pełen... Basia Zasługują na więcej niż 6! (1) Serdecznie polecam OSK Poldek! Zapisując się na kurs nie miałam najmniejszego... Marysia POLDEK (1) Wszystko zdane za pierwszym razem! Wykłady były bardzo ciekawe, z chęcia na... Rafał Nie ma co zwlekać i się zastanawiać - najlepsza szkoła ! :) (1) Jeśli chcesz nauczyć się jazdy samochodem w miłej atmosferze, przy pomocy... kamil Najlepsi! (1) Gorąco polecam tę szkołę jazdy wszystkim moim znajomym i nikt się nie... Marta Super szkoła jazdy :) (1) polecam wszystkim, a szczególnie jazdy z Panem Radkiem, z którym jeździ się... Szymon Sz. Gorąco polecam (1) Z kierownicą wcześniej do czynienia nie miałem, lecz nie sprawiło to... robert