POZNAM DRUGĄ MAMĘ DO PRZYJAŹNI ;)) (6) Mam 30 lat i ponad rocznego synka, chciałabym żeby miał większą styczność z... jakaja29 Szukam koleżanki do pogaduch (3) Ja - 29 lat, młoda mama , synek 18 miesięcy.. szukam koleżanki na spacery,... Dolce_Caramella Koleżanka lub kolega :) (5) Cześć wszystkim :) Od jakiegoś czasu strasznie doskwiera mi samotność i... kinia
Szukam znajomości, koleżeństwa, przyjaźni (7) Szukam koleżanki (kolegi) z którą można się zakolegować, zaprzyjaźnić.Moim... JacekT szukam koleżanki z narzeczonym lub mężem do wspólnych wypadów choćby na piwo (12) witam mam na imię Kasia i mieszkam z mężem w Gdańsku od niedawna. nikogo tu... Kasia Koleżanki? ;) (11) Cześć Poszukuje młodej dziewczyny otwartej na świat, której poprostu... qwerty Nowy w wielkim mieście koleżanki:) (14) Witam. Może zacznę od siebie, mam 26 lat i od niedawna przyszło mi... taki tam z Brzeźna poznam dziewczyne (16) hej jest moze w trojmiescie jakas samotna dziewczyna ktora ma ochotke poznac... AW Witam Witam, poznam dziewczyne :) (1) cześć mam na imię Piotrek , mam 20 lat mieszkam w Gdyni , jestem nie śmiały... piterss Dziewczyna szuka przyjaciółki!! mam 19 lat :) (1) Cześć dziewczyny :) WIEM, ŻE TO MEGA GŁUPIE, ALE JEDNAK DECYDUJE SIĘ NA TAKI... bergam0tka milej towarzyszki do wspolnych wieczorow (2) :) 26 lat wysoki po studiach poznam mila towarzyszke gg43179621 onn Mama pozna mamę :) (4) Będąc w ciąży tracisz część znajomych, przyjmując na świat dziecko tracisz... narzeczeni2012 poznam kogoś z kim mogłabym zwyczajnie pogadać (18) cześć. jak wyżej- szukam kogoś do kogo będę się mogła po prostu odezwać.... Anka ZNAJDĘ W TRÓJMIEŚCIE OSOBY, KTÓRE CECHUJĄ SIĘ…i tu właśnie (641) Bardzo pozytywnym podejściem do życia Wytrwałością w osiąganiu celów,... ammelia szukamy kolezanki ona i on (1) hej szukamy koleżanki my ona19 on 21 lat czekamy na maile para9193@wp.pl para9193 szukamy kolezanki ona i on (1) witamy szukamy koleżanki czekamy na maile pare9193@wp.pl para9193 wezmnie (2) szukam pani z trojmiasta na kawke spacer sex twoj stan cywilny niema... adasgd Piwko dziś (1) Ma ktoś ochotę dziś się napić najchetniej z koleżanek? Moje gg 39000815 Juzka Film, kino (9) Moim hobby jest film, kino.Chętnie poznam osoby które interesują się filmem i... JacekT towarzyszki na mily wieczor (1) 25 latek sympatyczny po studiach na codzien pracujacy :) w wolny czas spedzam... SAMOTNY