Flisak '76

Puby Kluby, dyskoteki

Gdańsk, Chlebnicka 9/10

fajny klimat, drogie drinki (1) od jakiegoś czasu dużo się tam pozmieniało w kwestii wystroju, ale nie tylko.... Michał Zawiedzeni (2) Jeśli chodzi o wystrój, wszystko z innego kompletu. Zaczynając od krzeseł a... Smutny Smakosz ... (1) Rewelacja niesamowity klimat jest to miejsce do ktorego mogłabym przychodzić... Pata
Klimatyczne miejsce! (1) Miejsce z duszą, bardzo sympatyczni, uśmiechnięci barmani serwujący pyszne... enemi Super miejsce! (2) Swietne miejscie, obsługa swietna, szkoda ze nie ma juz wystaw i koncertów... angelika krecik - opinia (2) Grzaniec to pyszota, szczególnie po zmianach personalnych za barem :-) Trochę... krecik Coś nie tak. (2) 100 zł za 0,5 litra wódki. Czy to nie jest za dużo jak na taki pub ? Możliwe,... Ewa gość - opinia (3) barman z ptaszkami na rekach zachowuje się jak zakochany w sobie hipster.nie... gość Świetne miejsce! (1) Super miejsce, ma ten klimat, spokojnie miło, czysto. Super obsługa i smaczne... Andrzej super pub ale... (3) Chodziłem do flisaka jeszcze przed remontem, moim zdaniem najlepszy pubik w... zenon z warlubia Świetne miejsce (1) Flisak zaskakuje coraz bardziej. Rozwija swoją działalność artystyczną (byłam... Lena Muzyka.. (1) Przychylam się do opinii dotyczącej za głośnej muzyki. Bardzo lubię Flisaka!... Dominika POLECAM ! (1) bardzo fajne i klimatyczne miejsce, ciekawy wystrój, interesująca muzyka.... lena Przecudowny barman!!!!!!!!! (1) Wpadłam z koleżanką we wtorek 23.06 wypić piwko, poplotkować itp....:) Jestem... Ona Zdecydowanie jestem na TAK (2) Wstąpiłam przypadkowo, w lokalu obok brakowało miejsc, a z Flisaka dobiegała... Aśka Kinia - opinia (2) Przesympatyczna obsługa, barmani otwarci uprzejmi, muzyka i wystrój tworzą... Kinia Duży plus! (1) Flisak to miejsce odwiedzane przeze mnie już w liceum. Przez wiele lat nie... Alicja kicha (2) po remoncie flisak zamienił się z super miejsca spotkań studentów na... Przykry super pub (1) uwielbiam to miejsce, za wszystko wielkie plusy, muzyka, piwo, obsługa i... beertosh Rewelacja! (1) Pub przez duże P. Duży wybór piwa, sympatyczna obsługa, dobra muzyka,... Michał