Pueblo

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Kołodziejska 4

Anna - opinia (1) Świetne menu. Zawsze w miłej atmosferze. Anna Wiolcia - opinia (1) Miejsce godne polecenia , uwielbiam tam wracać Wiolcia polecam wszystkim (1) Jedzenie pyszne, przemiła atmosfera. Jestem regularnym gościem i zawsze czuje... M
Bartosz - opinia (1) Byłem tam już wiele razy i za każdym razem chce wrócić ponownie. Najlepsze... Bartosz Ok (1) Polecam, wystarczy spróbować. Fajny klimat. Sonia Rezerwacje (1) Rozumiem duży ruch, ale rezerwowanie stolików na 1,5 h i wypraszanie... Szkoda Obiad (1) Smaczny oryginalny posiłek miła kompetentna obsługa przytulny meksykański... Dana Wow (1) Dziś byliśmy, rodzinna okazja. Czuliśmy się zaopiekowani przez sympatyczna... Ewa Dno dna (1) Najgorsza jest obsługa. Jeszcze w żadnej restauracji nie doświadczyłam... Stały były klient Co wizyta to gorzej smakowo (2) Byliśmy w sobotę w pueblo zresztą po raz kolejny i muszę z przykrością... Krzysiek Jak zawsze doskonale! (1) Od kilku lat, sporadycznie niestety, korzystam z tego lokalu - za każdym... Witek Kulinarna rewelacja (1) Zamówiona zupa krem z fasoli rewelacja, ale 300ml to zbyt duzo jezeli... Tomek Zawsze swietnie! (1) Jedzenie świetne, drinki super, obsługa Ok. Zawsze się świetnie bawię w... Lukasz Świetne miejsce (1) Bardzo dobre jedzenie, zawsze warto odwiedzić Pueblo, bo jeszcze nigdy nie... Adrian Mistrzostwo! (1) Klimat który panuje w restauracji, potrawy, napoje- mistrzostwo. Przepyszne... romet Najlepsza restauracja! (1) Uwielbiam! bylam ze 100 razy chyba, na lunchu, na przekąskach tapas par dos i... Anna Polecam chociaż jest coraz gorzej (2) Chodzę do pueblo od 7 lat przynajmniej raz w miesiącu i zawsze była to dla... Klient Warto wstąpić! (1) Dania przepyszne, lekko pikantne i adekwatne meksykańskiej kuchni. Za... Alexandra ;) Wszystko na medal. Wspaniałe miejsce. Klimat i jedzenie super. (1) Dawno temu odkryłam Pueblo w Gdyni więc kiedy pojawiła się lokalizacja w... M Kelnerka z łapanki (1) Szanowni Właściciele Pueblo; rozumiem, że ciężko o dobrego pracownika, sama... joanna-niedzwiedzka@wp.pl