Restauracja Pinokio

Restauracje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 45

krystian - ocena (1) Obsługa na wysokim poziomie,reaguje od razu na wejściu mowa o Michale zupka... krystian Grzegorz - ocena (1) Przyzwoita restauracja jedzenie bardzo dobre porcje dość duże miła atmosfera... Grzegorz Milena - ocena (1) Bardzo miła obsługa a w szczególności Pani Ola ,pyszne jedzenia .polecam Milena
Izabela - ocena (1) Chrupiący dorsz z pieczonymi ziemniakami i surówką pychota, dawno takiego nie... Izabela Joanna - ocena (1) dorsz rewelacja , pyszny Joanna Tomek - opinia (1) Słabe podejście do klienta :-/ Tomek Łukasz Rafałowicz. - opinia (1) Wszystko zależy od kucharza pytajcie o Pana Jarka na kuchni. Porcje ogromne,... Łukasz Rafałowicz. Poirytowana - opinia (1) Tragedia. Czas oczekiwania na jedzenie 1.5h kelnerki zakręcone . Jakaś... Poirytowana Turysta - opinia (1) Nie polecam , dania małe, niesmaczne, czas oczekiwania poniżej progu... Turysta Kasik - opinia (1) Jedzenie okropne, nie warte swojej ceny.Kelnerka chyba za karę tu pracuję... Kasik Maria - opinia (1) Twardy bajgiel, jajko sadzone było jajkiem na twardo. Nie polecam. Maria Jola - opinia (1) bardzo miła obsługa ,jedzenie wyjatkowe,dobre ceny Jola Sopocianka - opinia (1) Obsługa tragedia, mają gdzieś klienta. Jakby byli tam za karę, byłam... Sopocianka Przyjemnie (2) Smaczne jedzenie, dobra i miła obsługa, na pewno wrócę! Ewelina Zadowoleni (3) Do restauracji Pinokio trafiliśmy przypadkowo ...W środku było pusto ale... Kobieta "zawalony" Monciak (2) Tego dnia przyszliśmy ze znajomymi na obiad-niestety ogródek pękał w szwach,a... MARCIN bardzo miła obsługa, dobre jedzenie (1) jedzenie bardzo dobre, miła atmosfera i przemiłe kelnerki :) . Na danie... Edyta Nie dla rodzin z dziecmi (2) Planowalismy ze znajommi i 2 dzieci zjesc spokojny 'rodzinn' obiad. W... Klaudia On - opinia (1) Wczoraj poszedłem na kolacje biznesowa do ponokia zamówiłem butelkę whisky... On Sympatycznie i smacznie (1) Restauracja wybrana na chybił trafił okazała się strzałem w "10". Sympatyczny... EBOB