Restauracja Pinokio

Restauracje

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 45

bardzo polecam! (1) Bardzo polecam, skorzystałam już kilkakrotnie, mam już swoje ulubione dania,... ewa Naprawde jest ok!!! (1) Zazwyczaj, kiedy przychodzi mi do glowy ocena restauracji, w ktorych bywam,... Alexandra fajne miejsce na spotania towarzyskie (1) gorąc polecam Pinokia, jest to fajne miejsce na spotkania ze znajomymi: dużo... Basia
Było miło (1) To był na prawdę udany wieczór. Ze znajomymi wpadlismy kolację i musze... Aga obsluga na 6 (-1) (1) Przede wszystkim obsluga na 6, bardzo milo i profesjonalnie, z wyjatkie... Pe Ka pierwszy i ostatni raz (1) Pierś z kurczaka wysuszona i cienka jak papier do tego warzywa na parze... Ala Weekend w Pinokio (1) Jak zawsze wysmienite dania i mila obsluga :) 3 lata - jak zawsze ten sam... Mailo Niekoniecznie (1) Pierwsza wizyta i ...porażka. Dostaliśmy przysłowiowe "odgrzewane... ASia wizyta z dziecmi (1) Jestesmy bardzo zadowoleni z wizyty w Pinokio ,nasze dzieci otrzymały kredki... Michal Polecam (1) Bardzo dobra pizza, długo czynna kuchnia, miła obsługa. Polecam wszystkim:) Kropeczka Najładniejsze kelnerki w całym Sopocie (1) Trzeba przyznać , że ta restauracja zatrudnia same perełki, zarówno pod... Paweł Zenada (1) w niedziele wieczorem okolo 23 wybralismy się do restaracji, myslelismy ze... Tomek Super:) (1) W piatek wybralismy się do Pinokia, kelnerka odrazu nas zauważyła, z duzym... gość Dziekujemy Pani Kingo (1) Jestem stałym klientem w Pinokiu. Wczoraj wraz z grupką znajomych byłem tam... Stały klient wczoraj sie zawiodłem... (1) Przykro mi strasznie ale musze to napisac bo mnie wczoraj szlag trafił. O... Ninja Jest zle... (1) Barmani wyjatkowo niemili, co do kelnerek - powinny sie wiecej usmiechac... Derri Wspaniała restauracja (1) Uważam, że Pinokio jest świetną restauracją. Bywam tam w miarę często i... :D Jak za komuny! na sobotę nie rezerwujemy (1) Chciałem zarezerwować stolik na 13 - 15 osób na sobotę. Okazało się to... Paweł Baaaardzo dobrze :) (1) Dobra knajpa, dobre jedzenie, a obsługa rewelacja! Nawet nie trzeba mówić co... Ninja NIe polecam nikomu ! (1) Przyjechałam na sylwestra do Sopotu i jak większość ludzi po sylwestrze... Marta (Warszawa)