Trafik

Restauracje Catering

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 10

Michał Saks - opinia (1) Dramatyczna obsługa, w lokalu mają pierwszeństwo znajomi obsługi. Serwis ma... Michał Saks Drogo, średnio smacznie i bardzo długi czas oczekiwania (1) Nie wielu klientów a czekaliśmy 53min! Ceny bardzo wysokie. Herbata 13zł z... Qazi tragedia (1) Jestem rozczarowana. Jedzenie przeciętne, niedoprawione tak jakby kucharz... karola
Zdecydowanie polecam! (1) Wesoła atmosfera, jedzenie i przyjaciele ! Ewa Smacznie! (1) Byłam kilkakrotnie i szczerze był smacznie. Pizza była bardzo smaczna i do... Anna Słabizna (1) Opinia jak tytuł. Totalna klapa. Toaleta w gorszym stanie niż na dworcu... Malgo Daliśmy kolejną szansę, ostatnią (1) Kiedyś byliśmy w Trafiku częstymi w miarę częstymi gośćmi (1-2 wizyty w... M SŁABE dania, brak dań z karty (1) Danie "makaron ze szparagami" nie miało szparagów! Kucharz zamiast szparagów... Kris niestety klapa (2) Kiedyś byliśmy w Trafiku częstymi gośćmi czując się tam jak u siebie. Po... Kat Really nice, ever back in Gdynia I will sure come back here (1) Lovely design, really nice stuff and the best duck I've had in a while. I'd... Lill SMACZNIE I ESTETYCZNIE (1) Odwiedzam to miejsce za każdym razem, kiedy jestem w Gdyni. Miejsce... Agata Tyle lat wszystko super - ceny w gornej graniczy przystepnosci (1) Od wielu lat goscimy w trafiku. Na poczatku byly to wizyty glownie na... P&D Polecam! (1) Odwiedzam restaurację Trafik regularnie. Cenię w tym miejscu atmosferę i... MWW Wizyta w restauracji Trafik Gdynia (1) Witam. Widzę opinie i stwierdzam iż ludzie niektórzy nie rozumieją kuchni... Kasia Przerost formy nad treścią (3) Byliśmy z dziewczyną na obiedzie, patrząc w menu nie znalezlismy nic wartego... Jacek Pierwszy i ostatni raz (1) Miałam dziś wątpliwą przyjemność odwiedzić ten lokal, który poza fajnym... Ropucha Trafik - Błoto&Wymiociny (1) Ktoś się chyba pomylił nadając nazwi tej… temu czemuś, bo od... Gdynianin Obsługa masakra!! (1) Odwiedziłam ostatnio po raz drugi ten lokal (za pierwszym razem to była... Mon. Ada - opinia (1) Zamówiłam danie obiadowe dorsza, dostałam danie lunch'owe, 3 chipsy ryby,... Ada Gość - opinia (1) Jedzenie bardzo dobre, ale obsługa niestety niemiła - zniechęciła mnie do... Gość