Trafik

Restauracje Catering

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 10

Michal - opinia (1) Niestety dzisiejsza wizyta to jedna wielka porażka. Pomimo tego iż zawsze... Michal Były klient - opinia (1) Nie wiem czemu ludzie tak oceniają to miejsce. Dla mnie to najgorsza... Były klient Radek - opinia (1) 3x w tygodniu jadam tam śniadania . Własne wypieki z piwniczki pod lokalem... Radek
PatrickA - opinia (1) Mają najlepsze śniadania w Gdyni, duży wybór, miła obsługa tylko dopełnia... PatrickA Artur z rodzina - opinia (1) Cudowne miejsce na niedzielne obiady rodzinne.Pysznie.Miło.Wyśmienite... Artur z rodzina Ewa - opinia (1) Przesympatyczne obsługa, bardzo pomocna. Pyszne makarony i herbata z... Ewa AK - opinia (1) pyszne śniadania, oferta na wynos mocno rozbudowana !! AK Michał Saks - opinia (1) Dramatyczna obsługa, w lokalu mają pierwszeństwo znajomi obsługi. Serwis ma... Michał Saks Drogo, średnio smacznie i bardzo długi czas oczekiwania (1) Nie wielu klientów a czekaliśmy 53min! Ceny bardzo wysokie. Herbata 13zł z... Qazi tragedia (1) Jestem rozczarowana. Jedzenie przeciętne, niedoprawione tak jakby kucharz... karola Zdecydowanie polecam! (1) Wesoła atmosfera, jedzenie i przyjaciele ! Ewa Smacznie! (1) Byłam kilkakrotnie i szczerze był smacznie. Pizza była bardzo smaczna i do... Anna Słabizna (1) Opinia jak tytuł. Totalna klapa. Toaleta w gorszym stanie niż na dworcu... Malgo Daliśmy kolejną szansę, ostatnią (1) Kiedyś byliśmy w Trafiku częstymi w miarę częstymi gośćmi (1-2 wizyty w... M SŁABE dania, brak dań z karty (1) Danie "makaron ze szparagami" nie miało szparagów! Kucharz zamiast szparagów... Kris niestety klapa (2) Kiedyś byliśmy w Trafiku częstymi gośćmi czując się tam jak u siebie. Po... Kat Really nice, ever back in Gdynia I will sure come back here (1) Lovely design, really nice stuff and the best duck I've had in a while. I'd... Lill SMACZNIE I ESTETYCZNIE (1) Odwiedzam to miejsce za każdym razem, kiedy jestem w Gdyni. Miejsce... Agata Tyle lat wszystko super - ceny w gornej graniczy przystepnosci (1) Od wielu lat goscimy w trafiku. Na poczatku byly to wizyty glownie na... P&D Polecam! (1) Odwiedzam restaurację Trafik regularnie. Cenię w tym miejscu atmosferę i... MWW