Trafik

Restauracje Catering

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 10

tragedia... (1) z zewnatrz wyglada na prawde zachecajaco wiec udalismy sie tam we dwoje.... mila mie polecam i odradzam (1) Wczoraj byłem wraz z małzonka i znajomimi ( łącznie było nas 8 osób) w tej... niezadowolonyklijent Co się stało z kuchnią ? (1) Już po raz drugi wypowiadam się o tej restauracji. Moja poprzednia wypowiedź... A
ZACIEKAWILI MNIE (1) Jestem mile zaskoczona wystrojem jak i różnorodnością dań. Kuchnia całego... Agnieszka Jestem Calkowicie przekonany ze to swietne miejsce. (1) Lokal bardzo czysty i mile zaaranzowany.Obsluga przyjemna i nie mam zadnego... AtNight Pyszna kuchnia (1) Polecam głównie dlatego, że jedzenie tam jest pyszne !!! Miła odmiana. Agnieszka z Gdyni (uwielbiam jeś Niedoczekanie (1) Niestety nie mogę opowiedzieć za dużo o jedzeniu, bo nie dane nam było się go... Michał bardzo średnio.... (2) Pomimo wielu nieprzychylnych opinii, postanowiłem przekonać się na własnej... Janusz Jedyna godna polecenia restauracja w Gdyni (1) Krem z pomidorów, kurczak w panierce z pieczonymi ziemniakami...MNIAM MNIAM maciek wawa/gdynia Kolejne Trójmiejskie rozczarowanie.... (2) Miałem okazję odwiedzić nie po raz pierwszy przybytek Trafik. Czy to bistro... Wiktor Traffik (1) Polecam restauracje traffik jedzenie jest rewelacyjne, obsługa super a... maka obsługa popsuła cały klimat... (1) Kolacja we dwoje... Zarezerwowany przez nas stolik czekał z zapaloną... Casiopeia jedzenie i przyjaciele (1) Super miejsce! w zasadzie nie mam do czego sie przyczepić, obsługa ok, dania... Andrzej *** (1) Fantastyczne śniadania, cudowny klimat, dzisiaj odkryliśmy to miejsce, z... mariusz BRAWO!!! (1) Wystruj restauracji jest po prostu fantastyczny. Ciekawym rozwiązaniem jest... anja REWELACJA!!! (1) Fantastyczne BISTRO Gorąco polecam jedyne takie miejsce na mapie trójmiasta... zachwycona Burgier!!! (1) Burgier! W tym ładnym \'bistro\' jak to określacie, rządzi burgier i tylko... Maniak burgieruf Różnorodność i klimat (1) Zaglądamy tam zawsze, gdy jesteśmy w Gdyni. Bistro z pysznym i świeżym... berbelek Polecam!!!! (1) Super nowoczesne bistro,pyszne jedzonko,fajny klimat warto wejść i sprawdzić. kasiayes MM - opinia (1) Restauracja polecona przez znajomych - rozczarowała, niestety. Zamówiliśmy z... MM