Trafik

Restauracje Catering

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 10

opinia (1) odwiedziliśmy Trafik w piątkowy wieczór w ramach spotkania towarzyskiego. Nie... AK Colin Kane. - opinia (1) A very nice place to eat with very good service. Have eaten there several... Colin Kane. Polecam (1) TRAFIK Jedzenie i Przyjaciele to bezdyskusyjnie najlepsza restauracja w 3... małe m
Gorąco polecam (1) Jestem stałym bywalcem restauracji i wszystkim ją polecam i będę polecać.... Maciek restauracja da vinci (1) dzisiaj odwiedzilam ta restauracje i jestem pod wiielkim wrazeniem wystroj... halina Uważajcie - menu z "haczykiem" (2) Dziś byliśmy, we dwójkę, skusiliśmy się na zestaw śniadaniowy, a konkretnie:... Monika Radzę uważać (1) Dziś byliśmy, we dwójkę, skusiliśmy się na zestaw śniadaniowy, a konkretnie:... Monika Anna - opinia (1) Zachęcona pozytywnymi opiniami zaprosiłam swoją mamę w dniu jej święta na... Anna nie polecam (7) Spotkanie typowe, we dwoje. Jedzenie drogie, a w dodatku mało jak za taką... Tomaszooo Polecam (1) korzystam z restauracji bardzo regularnie, zarówno ze znajomymi, jak i na... Stafka Miejsce godne polecenia (1) W Trafiku miałam okazję być już kilkakrotnie i zdecydowanie mogę stwierdzić,... mgdz Bezczelne łamanie prawa (1) Z dużą dozą niesmaku opusciłem w dniu dzisiejszym restauracje Trafik. Pomimo... Oburzony klient polecam! (1) Juz kilka razy odwiedzałem Trafik i musze powiedziec,ze coraz bardziej mi sie... Paweł Kamiński smakosz - opinia (1) bardzo przyjemne miejsce, ciekawe menu, przesympatyczna obsługa. zawsze... smakosz dramat (1) Do restauracji weszliśmy kilka minut po 20.00 Po podaniu kart menu przyszedł... klient Roberto - opinia (2) Ja jem w tej restauracji od 2 lat i nigdy nie narzekałem, wręcz przeciwnie.... Roberto JK - opinia (1) Po dobrym filmie, poszliśmy na drinka. Wybór padł na Trafik, przy wejściu... JK porażka (1) z tatą chcieliśmy wpaść tam na obiad - w środku pusto, dwa stoliki zajęte.... Ewa Porażka (1) Mając świetne wspomnienia z kilku poprzednich wizyt postanowiliśmy udać się... Ka wspaniałe tarty, miła obsługa (1) Pozdrawiam przemiłą obsługę i kucharzy, którzy przygotowują takie wspaniałe... madziaaaa