Trafik

Restauracje Catering

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 10

Polecam!!! (1) Odwiedziliśmy Trafik kolejny raz i jak zawsze nie żałuje zostawionych tam... p.w.budda bardzo mile zaskoczeni (1) wystrój zawsze nam się podobał ale okazje skorzystać mieliśmy pierwszy raz.... max Trochę marudzicie:) (2) było oko:) jedzenie pyszne,łosoś w cieście francuskim z warzywami.obsługa... meg
bardzo dobrze (2) chodze czesto do trafika. Fajnie, ze zmieniaja menu. Polecam bliny i sernik... mk Moja ulubiona restauracja w Gdyni (1) Byłam tam wielokrotnie, z przyjaciółmi, z chłopakiem i wiele razy z siostrą.... booleanna Super!!!! (1) Polecam ta knajpe z calego serca! Jedzenie przepyszne, wystoj i klimat taki... gugu Wiosenna zmiana :) (1) Wreszcie znowu w Trójmieście i ukochanej Gdyni...a jak jestem tu to wizyta w... A. Świetne miejsce, bardzo dobry wystrój, pyszne winko i pizza (1) Korzystając z kuponu Groupona wybrałem się z narzeczoną. Bardzo nam się... Elemrdrago super .. (1) czytajac opinie ktore juz istnieja na tym portalu zastanawiam sie czy napewno... dk Problem tkwi w obsłudze (2) Szanowni właściciele! Jeśli chcecie robić restaurację/bistro z prawdziwego... Lubiąca dobrze zjeść za malo kelnerek? (1) Kilka razy jedlismy w trafiku...piekne, pyszne jedzonko...zaprosilismy... Asia KUPON GRUPON PORAŻKA (1) Jestem zniasmaczony sytuacją która spotkała mnie przy wykorzystaniu kuponu... adam przepyszna pizza! (1) Tak dobrej pizzy dawno nie jadłam. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowany... KJ pyszne desery (1) bylam dzisiaj z kolezankami. pyszne ciacho z bananami, fajny wystroj i pani... madzia Paweł - opinia (1) Jestem jak najbardziej na Tak!! Kilkakrotnie korzystaliśmy z usług tej... Paweł polecam (1) Przepyszne sniadanie,ciekawy wystrój wnętrz,miła atmosfera.Polecam... Małgorzata UWIEEEEEELBIAM! (1) Rany, bardzo lubię to miejsce! Te niepochlebne komentarze, to mam nadzieje,... Maga warto z tym,ze.... (1) jedzenie bardzo dobre jak rowniez klimat.Tylko.... poz mianie karty Kinga no nowo polecam (1) po długiej nieobecności, postanowiłam odwiedzić Trafik. Muszę przyznać że... Agnieszka zdecydowanie nie polecam (1) Obsługa,...pozostawiaja wiele do zyczenia...jedzenie zrobione delikatnie... gosia