Trafik

Restauracje Catering

Gdynia, skwer Tadeusza Kościuszki 10

Wizyta w restauracji Trafik Gdynia (1) Witam. Widzę opinie i stwierdzam iż ludzie niektórzy nie rozumieją kuchni... Kasia Przerost formy nad treścią (3) Byliśmy z dziewczyną na obiedzie, patrząc w menu nie znalezlismy nic wartego... Jacek Pierwszy i ostatni raz (1) Miałam dziś wątpliwą przyjemność odwiedzić ten lokal, który poza fajnym... Ropucha
Trafik - Błoto&Wymiociny (1) Ktoś się chyba pomylił nadając nazwi tej… temu czemuś, bo od... Gdynianin Obsługa masakra!! (1) Odwiedziłam ostatnio po raz drugi ten lokal (za pierwszym razem to była... Mon. Ada - opinia (1) Zamówiłam danie obiadowe dorsza, dostałam danie lunch'owe, 3 chipsy ryby,... Ada Gość - opinia (1) Jedzenie bardzo dobre, ale obsługa niestety niemiła - zniechęciła mnie do... Gość Szkoda czasu (1) Skuszona chwytliwymi ocenami przyjechałam specjalnie na warzywne curry i... natalia Bardzo polecam! (1) Naprawdę pyszne jedzenie i świetne desery. Lokal bardzo przyjemny. Bardzo... zabol cena a ilość.... (1) W sobotę byliśmy z mężem na lazanii....nie pierwszy raz, jedzenie jest bardzo... Katarzyna Nie polecam (2) Nie polecam restauracji, hamburger przypalony i nie doprawiony - 28 zł.... pawel NIESTETY.. (2) niestety muszę się przychylić do negatywnych poprzednich opinii.... czas... kropka obsluga do du.. szczegolnie panie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2) nie dosc ze czeka sie na jedzenie ze 40 min a mowia ze bedzie za 15 to... Paula Wieści się szybko rozchodzą... (4) Doszły nas słuchy że Trafik opuszcza Pan Tomasz...niestety wieści... T. polecam!Polecam przez duże P! (1) Jestem częstym gościem restauracji Trafik. Przychodzę zawsze z dziećmi i... Edyta Zmiany? (1) Do Trafika staram się wpadać jak tylko jestem w Trójmieście. Bardzo lubie to... Kwitek kto stoi w miejscu, ten sie cofa (1) i ta sentencja pasuje tu jak ulal. Swoja pozycje na rynku trzeba podkreslac... kmw NIE POLECAM! (1) Pierwszy szok to ceny. Za porcję spaghetti trzeba zapłacić 26 zł! Wersja dla... Magda STEK Z POLĘDWICY WOŁOWEJ............65 zł Gdynia (1) Zamóienie Trafik Gdynia: STEK Z POLĘDWICY WOŁOWEJ............65 zł mellon47 Obsluga dno!!!!!!!!!!!! (4) W Trafiku wszystko jest fajne i pyszne oprocz obslugi. Udalem sie na szybki... Krzysztof