Maciek - ocena (1) Szok, że może funkcjonować taki serwis - przyjeżdża serwisant, diagnozuje... Maciek Katarzyna - ocena (1) Korzystaliśmy dwukrotnie z usług serwisu na kolach i jesteśmy w pełni... Katarzyna Marcin - ocena (2) Brawo !!! Zgłaszając usterkę necie pomyślałem, że po godzinie ktoś się... Marcin
Adam - ocena (1) Dzwoniąc do serwisu, Pani pomogła rozwiązać usterkę telefonicznie -... Adam Jacek - ocena (1) Profesjonalni, punktualni. Naprawa zrobiona na miejscu, widać, że mają... Jacek Eliza - ocena (1) Szybko i fachowo. Polecam! Eliza Lena - ocena (1) szybko i jakościowo. polecam Lena BZ - ocena (1) Pełen profesjonalizm - szybko i skutecznie. Dziękuję i pozdrawiam BZ Wika - ocena (1) Pracownik bardzo sympatyczny, rzeczowy. Szybki dojazd. Polecam Wika Ja - ocena (1) Polecam uslugi , Ja Maksym - ocena (1) Szybko i skutecznie Maksym Anna - ocena (1) Szybko, przemily kontakt, fachowa usluga. Polecam z przekonaniem! Anna Michał - ocena (1) Polecam w 100%. Michał Ewa Urban - ocena (1) Szybka i bardzo fachowa i miła usluga. Ewa Urban Hieronim - ocena (1) Szybko, profesjonalnie, kulturalnie. Pełna i jasna informacja o zakresie... Hieronim Mariusz - ocena (1) Szybka fachowa obsliga Mariusz laura - ocena (1) Szybko i sprawnie, pralka naprawiona,cena też w porządku! laura Agata - opinia (1) Skuteczna diagnoza i naprawa pralki na miejscu. Agata Marcin Sosnowski - opinia (1) Bardzo szybka i sprawna naprawa bez zbędnego naciągania na koszta. Usterka... Marcin Sosnowski Tomek - opinia (1) Bardzo dobra komunikacja i szybko naprawili pralkę. Tomek