jakie gogle! (2) Witam, mam prośbę o poradę...zamierzam kupić bratu pod choinkę gogle. Jakiej... hanrietta Może by tak coś o snowboardzie (2) Hej, trójmiejscy snowboardziści trzeba stworzyć forum snowboardowe jest o... Kurczak RELACJA NA EUROSPORT - MISTRZOSTWA ŚWIATA W TAEKWONDO MADRYT 2005 (3) Przez Kilka Najbliższych Dni Będziemy Mieli Okazje Oglądać Na Eurosporcie... Mik79
Activ Studio w Gdyni na Morskiej (3) Czy ktoś uczęszcza do tego obiektu na jakieś zajęcia a jeśli tak to na jakie... Monia27 KURS NA RATOWNIKA! (3) Czy ktoś z Was ma może jakies namiary na basen w Gdańsku, w którym będzie... Olka :) (2) hey, mam pytanko - czy ktos z was wie na jakich zasadach są wybierane osoby... marta :) Enzym - kto zna strone www? (3) Szukam strone internetowa szkoly tanca Enzym, czy ktos moze zna? Caroline JJak napakować klatę w 10 sekund (1) http://www.joe-ks.com/MultiMedia/DanceOff.wmv Ivo warsztaty jogi (2) warsztaty jogi w Gdansku od 3 - 9 października, prowadzi mistrzyni jogi... yoga3miasto Yoga (2) Witam wszystkich!! Czy ktoś się może orientuje gdzie w Gdyni odbywają się... Merit Yoga wg. metody Iyengara (1) Zapraszam na zajęcia jogii szczególnie mieszkających na Morenie:) Studio 35.... AnkaH hala sportowa (1) W Oliwie na ul. Wąsowicza 30 powstała nowa hala sportowa. Mozna pograć w... Tom KOLASEUM-**** (3) 20 MARCA ODBYLY SIE ZAWODY W PODCIAGANIU NA DRAZKU ZORGANIZOWANE PRZEZ... SYNEK Tenis stołowy (5) Chce pograc w tenisa stołowego tylko nie mam pojęcia gdzie w trójmieście a... forest Pływalnia kryta MOSiR Gdańsk??? (1) Czy ktoś może wyrazić opinię na temat teo obiektu? Czystość, jakość, itp.... galis gdzie na kurs (1) czy ktoś mi powie gdzie mogłabym zrobić sobie kurs na instruktorke w siłowni... miss desire w jakim wieku można dziecko zapisać na karate (2) Mam bardzo energicznego 5-latka, który chce uprawiać jakiś sport: biegać,... Gin KARWINY- step (1) czy na karwinach znajde jakis klub areobicu, ćwiczenia na stepie i wszystko w... pralina do Gdynianek :))) (5) Dziewczyny gdzie aerobic na Karwinach lub Dąbrowie??? Polećcie cosik bardzo... AgataM gdzie w 3miescie można pograc amatorsko w siatkowke? (14) czy są jakieś kluby czy coś w tym stylu, ale amatorskie, dla tych co lubią... ell22