taniec towarzyski (1) szukam partnera do tanca latynoamerykanskich. chcialabym bardzo tanczyc ale... tancerka dobra Czy sex to też sport?? :) (24) Kurcze, a czy sex to tez sport?? Bo tak sie ostatnio zastanawiam :) :) Maja :) hurtownia sprzetu sportowego (1) hurtownia sprzetu sportowego zaprasza www.bilardsklep.pl bilardsklep.pl
Arek Gołaś nie żyje (1) Co za strata ogromna dla polskeij siatkówki, jaka tragedia dla rodziny i jego... monika1 NAPRAWDĘ DZIAŁO SIĘ W KOŁOBRZEGU ! (1) Na ulicach tyle samo Niemców co Polaków – taki urok letniego... AndrzejMa Polećcie do Rzymu - 700 zł. - dwa bilety (1) Sprzedam 2 bilety lotnicze do RZymu / SKYEUROPE/ - z Warszawy wylot 15... jasama gdzie na akido? (1) Czy ktoś mógłby mi polecic klub akido w gdyni lub sopocie? wielkie dzieki! mk opis pracy i/lub egzaminu na instruktora fitness (1) Witam wszystkich, Bardzo prosze o pomoc. Chciałabym się zapisać na kurs... Moni83 poszukiwani zawodnicy do gry w zespole koszykarskim (1) Szukam zawodników z Trójmiasta do zespołu , którzy chcieliby grać w pewnej... mario__21 gdzie znajduje się jakiś klub gim. artystycznej lub tańca nowoczesnego w Gdańsku (5) hmm..chciałabym od nowego roku szkolnego wstąpic do klubu gim . artystyczne... agee jakie grupy miesni rozwija jazda na rowerze? (4) mam pytanko, jakie grupy miesniowe sa rozwijane podczas jazdy na rowerze z... LENA25 nurkowanie (1) poszukuje używanego sprzętu nurkowego może ktoś ma coś takiego i nie... jojo38 Rolki (6) Gdzie w Gdyni najlepiej pojeździć na rolkach jeśli jest się... A...a Wypożyczalnia rowerów (5) Witam!! Może mi ktoś powiedzieć gdzie są wypożyczalnie rowerów w Trójmieście.... TRIKKE NAPRAWDĘ BOMBOWI PIŁKARZE (1) Saudyjska prasa donosi, że sprawcami kilku zamachów terrorystycznych w Iraku... kiziamizia koszykówka (1) Bardzo chciałabym grać w kosza (amatorsko) Kiedyś trenowałam i chętnie... Alicja,,,,, Zaproszenie na Rajd Gringo 2005 (2) Witam! Chciałbym zaprosić wszystkich do udziału w rajdzie przygodowym Gringo... aadam jaka dyscyplina i gdzie dla 5-letniego chłopca (7) Witam , kto podpowie gdzie w Gdyni można zapisać bardzo żywego prawie 5... slawslaw ARRIBA LECH BEACH SOCCER ! (1) W całej Polsce lało, a w Darłówku megapogoda była. Mają chyba jakiegoś farta... AndrzejMa jak to zrobić?? (3) Witam gorąco mam małe pytanko ... jestem kobietką która od dość długiego... psitula