LODOWISKO (1) czy wie ktos cos na temat daromwego lodowiska ktore mialo zostac wylane na... Agatkaaa Rower Treningowy (2) Czesc! Mam zamiar kupic rower treningowy, stacjonarny, do domku. Wiem, że sa... Krzys O badmintonie raz jeszcze (9) Czy osoba zorientowana w sprawie amatorskiej gry w badmintona (o ile dobrze... omni
nasniezarka na lysej -Sopot (1) czy ktos zgodzi sie ze mna, ze na lysej przydalaby sie nasniezarka. (armatka... mateush Boisko w Trójmieście? (2) Witam Chciałem się dowiedzieć, gdzie można wynająć boisko (trawiaste choć... Mich - Seahawks Klub modelarski. (2) Dzieńdobry wszystkim!!! Czy mógłby ktoś napisać gdzie są jakieś kluby... daniel-1991 Skoki Tandemowe (1) Juz nie dlugo znowu zaczynie sie sezon na skoki spadochronowe!! Zapraszam na... paf niedługo wiosna (1) a wiosna to nowe mozliwści nowe pomysły zapraszamy więc na skoki... madeinblue gdzie kupic nowe narty tanio :-) (1) potrzebuje nowe narty dla dziewczyny sredniozaawansowanej (3 sezony)... mateush gdzie na kick boxing (7) czy ktos sie orientuje gdzie w Gdansku mozna zapisac sie na kick boxing? i... LENA25 aerobik (2) Szukam miejsca gdzie za niewielkie pieniądze mogłabym chodzić na aerobik.... smykula kwaw mag (chyba ta sie to pisze) (7) szukam szkoły w tym systemie w gda. (nastepnym razem chcem byc gotowy :( ) agang FUTBOL AMERYKAŃSKI w TRÓJMIEŚCIE! (1) Witam! Chciałbym poinformować i zaprosić wszystkich zainteresowanych na... Nemo Seahawks Siatkówka (3) Szukamy ludzi do gry w siatkówkę Gramy w poniedziałki i środy wieczorem w... miceusz Apel do Kibiców Wybrzeża Gdańsk i zaprzyjaźnionych drużyn !!! (2) W dniu 30.12.05 na stronie link ukazał się artykuł, z którego wynika iż... Ola_GKS Sekcja Kravmaga Gdańsk Oliwa/Osowa - Naucz się skutecznej samoobrony (1) Wejdź na stonę www.kravmaga.kw.pl Zapisz się i Sprawdź. Pierwszy trening... kraver pomoc (1) czy ktos mogłby mi zdradzic co to, lub kto to jest GOAT?? anaana52 aerobik (2) Hej hej!!!! Czy ktoś może polecić jakieś fajne zajęcia sportowe (aerobik) w... anulka www.siata.fora.pl (2) jak w temacie Maniek Kto był na siłowni na SKLA w Sopocie ? (1) Kto chodził lub chodzi na siłownię na stadionie lekkoatletycznym w Sopocie ?... Kolo