Do Zawodnik (Gdynia) (23) Moglbys sie nie wypowiadac na Nasz temat/Nie masz zielonego pojecia o Nas.... Agnieszka młodzicy (5) 1.pomorski piotr 2.bawolski przemek 3.zieliński maciek 4.nadowski adam... BORIA kije bilardowe?? (1) będę wdzięczna za podpowiedź, gdzie w Trójmieście można kupić kije bilardowe?... k-t
Fitness nr 4 na Przymorzu (5) Witajcie! Czy ktos moze uczeszcza do klubi FItnes nr 4 w Gdańsku-Przymorze?... Ka. basen w Xv Lo w gdańsku (3) Witam wszystkich Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale szukam info na temat... marchewa łyżwiarstwo figurowe (2) zastanawiam sie czy gdzies w trojmieście odbywają sie treningi łyżwiarstwa... popielica do Borii (1) EKIPA NA TERESIN 1.MALARSKI 2.BIEDKA 3.KARATE 4.KUCHAREK 5.BANASZYŃSKI... SILVER Królewski Gdańsk (1) Druzyna Królewski Gdańsk szuka zawodników rocznik 87/88 do druzyny... Koksik Sobota. Zapraszam... (1) W sobotę o godz. 15 w Gdańsku przy Traugutta zapowiada się emocjonujące... fan Joga w Gdyni (1) Czesc, Moze ktos wie gdzie w Gdyni mozna cwiczyc joge (dla kobiet) rniesio Tenis (2) Gdzie sa fajne korty tenisowe, jesli ktos ma jakies wiadomosci na ten temat... wenus Tenis (1) Osobę chętną do grania proszę o kontakt. Poziom średni, można by się wstępnie... Artur Arka Gdynia (1) Elo, Mam pytanie, czy ktoś wie czy na Arce Gdyni jest sekcja kolarzowa?... Kael Extreme... :-) !!! (2) Dzień doberek! Chciałabym zapytać...czy znacie może namiary na jakąś gdyńską... _aNka Gdynia ! (8) Jestem "nową" mieszkanką Gdyni. Może ktoś mi podpowie, gdzie mogę pograć... Marca piłka nożna: A-klasa w Sopocie (1) Jak ktoś się interesuje lokalną piłką nożną zapraszam do śledzenia naszych... bolo STREFA KUNG FU 39 (1) STREFA KUNG FU 39 organizuje zajecia we wtorki (18:00 - 19:30) i czwartki... STREFA KUNG FU 39 SĘDZIOWIE (1) PANOWIE TO CO SIĘ DZIEJE WŚRÓD SĘDZIÓW ORAZ DZIAŁACZY RUGBY TO KOMPROMITACJA JUDGE KILLER Dariusz Michalczewski jest super (3) Cieszę się, że jest gdańszczaninem- on jest najlepszy na świecie. Ostatnio... marta DLA BUKMACHERÓW. zamiana kasy miedzy GB a expektem (1) witam pilnie zamienie pieniadze (ok 20 euro) z GB na Expekta,prosze o... jaca