Straż Miejska

Straż miejska

Gdynia, Zakręt do Oksywia 10

ukaranie mandatem za chwilowe postawienie pojazdu bez przedstawienia sie strazniczki pomimo mojej prosby i nie mile zachowanie (1) na ul. starowiejskiej w sieprniu odbylo moje spotkanie ze Strazniczka... witold beyrowski Ratowanie ptactwa i może innych zwierząt (1) Po informacji z Ciapkowa w którym byłem z nielotem wielkości kury,... Wiesław 1600 Śmieci a brak interwencji Straży Miejskiej (1) Piękna jest nasza ul. Świętojańska. Piękny jest bulwar nadmorski. Piękne są... Aleksander-2016
Nieskuteczna. (1) Straż Miejska nieskuteczna. Parkują samochody na ścieżkach rowerowych, a SM... Damian Pomoc przy problemie z samochodem (1) 17.09.2015r. ok. godz. 16.30 na parkingu przy klubie Marynarki Wojennej... Krystyna Odorska Ekopatrol (1) Jako jedyni nie wystawiają mandatów i rzeczywiście dbają i pilnują spraw z... Katarzyna Podziękowania (1) Witam, chciałam złożyć podziękowania dla Straży Miejskiej w Gdynii.... wdzięczna podróżna Straż miejska-jak robić super biznes na ludziach (2) W poniedziałek 05.05.2014 po długiej,półrocznej przerwie przerwie pojechałem... Antoni Podziękowanie dla Strażników ze 103 Patrolu zmotoryzowanego w Gdyni (8) Z uwagi na częste ostatnimi czasy, krytyczne uwagi kierowane pod adresem... Ewa zlikwidować straż miejską (8) straż miejską powinno się zlikwidować, nic nie robią,nie widziałem żeby... obywatel opinia (2) Strażników tylko widać jak pilnują samochody,nie zauważyłem by interweniowali... ja Buda gołębnik bałagan Maczka i Dąbrowskiego Gdynia (2) Jak długo jeszcze będzie straszyć buda gołębnik i wieczny bałagan pomiędzy... Citizen Miejski monitoring w Gdyni. (2) Ludzie odpowiedzialni za monitoring w Gdyni mają chyba duże kłopoty z... SUN TZU lelumpolelum (1) Straż Miejska została stworzona do celów które miały nam pomóc lub ułatwić... wyatt earp Nierówni wobec prawa? (2) Jak to jest że jeśli ja nie odśnieżę chodnika przy swoim domu to ponoszę za... Kocio Chodnik jako parking (6) Przy ulicy Władysławskiego 1 zastawiony jest wrakami samochodowymi cały... Mieszkaniec UWAGA! (1) UWAGA!!! Wszyscy mieszkańcy Gdyni i turyści - przed ulicą Henryka... Janusz Fojtuch od czego Wy jestescie??!! (1) kilkanscie interwencji (w tym 3 ja zgłaszałem)przy posesji na ulicy Sterników... Marek Wirszke