Straż Miejska

Straż miejska

Gdynia, Zakręt do Oksywia 10

Aneta - opinia (1) Bardzo dziękuję Panom z Straży Miejskiej którzy dzisiaj między godziną 16 a... Aneta Marcin z Gdyni - opinia (1) Tragedia , skandaliczne zachowanie funkcjonariuszki . Funkcjonariuszka straży... Marcin z Gdyni Ewa - opinia (1) Bardzo dziękuję Staży Miejskiej za pomoc w odnalezieniu mojej papugi. Panowie... Ewa
Elżbieta Urbaniak - opinia (1) Bardzo pozytywnie oceniam spotkanie z Gdyńską Strażą Miejską. Dzisiaj 19... Elżbieta Urbaniak Wściekły mieszkaniec Cisowej - opinia (2) Jestem bardzo, ale to bardzo niezadowolona z niekompetencji osób pracujących... Wściekły mieszkaniec Cisowej Patryk - opinia (1) Po dzisiejszym zdarzeniu wystawiam negatywna opinie strazy miejskiej w Gdyni.... Patryk Tadeusz Mackiewicz - opinia (3) Witam Uważam że "nie fair " jest takie postępowanie SM - bez uprzedzenia... Tadeusz Mackiewicz Incjatywa lokatorska - opinia (1) Dzwoniliśmy z Okrzei 22 i 24 wielokrotnie w sprawie dzików za każdym razem... Incjatywa lokatorska zawiedziona - opinia (2) Jakiś żart. Wczoraj dwukrotnie zgłaszana potrzeba interwencji w sprawie auta... zawiedziona Szczekające psy na ul.Niskej (7) Zachowanie Strażników SM Gdynia jest delikatnie mówiąc dziwne.Na wielokrotne... poirytowany Sposób interwencji (2) Mam pytanie do strażników miejskich - jak powinna wyglądać interwencja straży... Joanna Niezwykła tolerancja (1) Ogromne podziękowania dla dwóch Pań ze Straży Miejskiej w Gdyni, które miały... Monika Dbamy o zieleń (1) W dniu 13.10 2018. zgłosiłem do straży miejskiej iż na miejskim pasie... SZczęśliwy mieszkaniec Koncowka ulicy Orlowskiej (1) Na końcu ulicy Orlowskiej znajduje się znak B1 zakaz ruchu po obu stronach .... Mieszkaniec Kompetencje Straży Miejskiej (1) Jakie kompetencje ma Straż Miejska? Miałam sytuację zablokowania bramy... Luna Miłe zaskoczenie. (1) W dniu 19.05.2018 nieumyślnie zaparkowałem samochód w niedozwolonym miejscu.... Krzysztof. W. Opinia (1) Buta, bezkarność, wybiórczość i arogancja to wyróżniki tej instytucji.... Roman Gdynia Karwiny (4) Zaczynam się zastanawiać nad celowością etatów straży miejskiej w Gdyni. Od... mewa Niedouczeni funkcjonariusze (1) Dziś otrzymałam mandat pod Sea Towers na parkingu po lewej stronie drogi.... Zniesmaczona jakością pracy SM Patrol 102 (1) Serdeczne podziękowania dla patrolu 102 z Gdyni. Bardzo miła pani i miły pan,... Kasia G.