Swojski Smak

Restauracje Catering

Gdańsk, Jana Heweliusza 25/27

Atma - opinia (1) Jestem klientem od wielu lat i jakość potraw fantastyczna. Atma Nina - opinia (1) Bardzo dobre placki ziemniaczane z sosem kurkowym. Ceny przystępne, obsługa... Nina Raczej rozczarowanie (1) Niestety, dania dla dwóch osób były z nieświeżych produktów, co okazało się... Max
Obiad weselny (4) Wczoraj urządziłam w tej restuaracji wesele dla gości, małe kameralne, więc... Asia Rogowska Przepraszam czy to zart??? (1) Kiedys to bylo moje ulubione miejsce. Serwowano pyszne dobrze przyprawione... Anna Tradycyjnie i nieźle (1) Miejsce, w którym można zjeść tradycyjne dania polskiej kuchni. Jest tak jak... Karin POLECAM (1) Wczoraj mieliśmy imprezę urodzinową,było super.Jedzenie pyszne,... Beata Ale się zepsuło jedzenie.. (2) Dramat. Spadła jakość na psy. Nie polecam. Niedobre jedzenie, bez smaku,... Mika Stały Klient Arci (3) Witam wszystkich prosze nie wiezyć w te oszczerstwa jestem klientem... Arek Świetna obsługa, smaczne jedzenie. (1) Choć w Gdańsku bywamy kilka razy do roku, to restauracje "Swojski Smak"... Z. Godlewski Słabo (1) Nic szczególnego, o ile zupka całkiem smaczna to drugie danie całkowita klapa. Janek Tragedia (1) Wczoraj (23 czerwca 2015) byłam ze znajomymi w restauracji "Swojski Smak" i... Ewa Morawska nigdy więcej (1) Już wieki nie spotkałam się z taką obsługą. i Nie tylko ja bo stolik obok... ap-ch syf i tragedia (1) Nieuprzejma i powolna obsługa (2 osoby układające sztućce przez 15 minut... Aleksander Dzień kobiet w Swojskim Smaku (3) W dzień kobiet chłopak zabrał mnie do tej restauracji. Na wejściu było widać,... Matylda S. Zmiany (2) Coś w tej restauracji się zmieniło. Jedzenie wciąż dobre choć kiedyś było... Kirk NIE POLECAM - MASAKRA (1) jedzenie fatalne, ciasto na pierogi rozgotowane, polędwiczka z kurkami twarda... gość Tragedia !!!!!!! (1) Jedzenie beznadziejne .Zgadzam sie z opinią poprzedniczki Dodam tylko że do... qazx11 Niestety nie polecam (1) W lokalu chyba faktycznie zależy jak i kto jest na zmianie, ale widzę że... Gdańszczanka JEST KIEPSKO (1) Byłam bywalcem tej restauracji od ok 10lat do wczoraj. Nie chce mi się tam... KATAH