słaby oddzial polozniczy w gdyni- nie radze tam byc... (1) nie polecam maria Ginekogia - proszę brać przykład z oddziału (1) Przebywałam na oddziale ginekologii 7 dni. Pacjent czuje się tutaj... Joanna O-S Koszmar... (3) horror,nie spodziewałem się takiego pobytu w szpitalu. Jednak opinie... Były pacjent
Dramat (4) Najgorszy szpital, z jakim miałam do czynienia. Najbardziej uderzyło mnie... Maja opinia (2) miałam "okazję " skorzystać z opieki medycznej chirurga - złamałam stopę ,... Barbara nieprzyjemne pielegniarki (2) Jezeli chodzi o podejscie lekarzy do pacjetow to nie mam zadnych zastrzezen.... Kasia GORĄCO POLECAM! (1) 06.02.12 urodziłam w Szpitalu Wojewódzkim swojego pierwszego synka Antosia.... Eliza Rogalska Barzo miłe wspomnienia z porodowki! (1) Mimo,ze wczesniej mialam okazje korzystac z usg redlowskiego szpitala( bylam... kk mięsny nie miejski rzeznicy nie lekarze (1) po wywiadzie stwierdzono u mnie epilepsje (padaczke) mimo ze wyniki badan pod... pacjentka UWAGA KOBIETY RODZĄCE !!! (1) W imię reguły umieszczonej na stronie szpitala "Bezpieczny pacjent bezpieczny... FRIDA Trudno bym polecał komuś pobyt w szpitalu.. (1) ..ale jeśli trzeba, to tylko do MSWiA. W czerwcu 2011 zacząłem cierpieć na... Michał UWAGA NA SZPITAL PCK W REDŁOWIE (3) czesc.PISZE NA TEMAT TEGO SZPITALA BO OBIECAŁAM SOBIE ZE JAK TYLKO Z TAMTAD... mamajasia Przyszła mama - opinia (2) Jestem w 6stym miesiącu ciąży. Jest to moja pierwsza ciąża. Dostałam silnej... Przyszła mama odradzam redlowo (1) toaleta jedna na caly oddzial poporodowy na tyle osob to masakra kobiety... angela poród (1) polecam szpital wszystkim przyszłym mamom,wspaniała opieka przy... kornelcia Porod w Redlowie - polecam (1) Strasznie sie balam porodu w tym szpitalu ze wzgledu na negatywne opinie.... Suri...27 Wspaniały personel i wzorowa opieka:) (1) Przebywałam na oddziale położniczym od 03-07 marca 2012r. trafiłam tam w 37... Misia oddział laryngologii (2) Witam! 21.03 przeszedłem zabieg wycinania migdałków i chciałbym napisać kilka... Łukasz była pacjentka - opinia (2) Trafiłam do tego szpitala z poronieniem.Szoku doznałam już na izbie przyjęć,... była pacjentka ORTOPEDIA I REJESTRACJA (1) BARDZO MILA OBSLUGA DZIEKUJE LEKARZOM, PANIOM Z REJETRACJI , RTG,... JADWIGA B