TURBO JAZDA TEAM

Kursy prawa jazdy

Gdynia, adm. Józefa Unruga 11

wątek przypięty POLECAM ! :) (1) Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Przyjazna i miła atmosfera nauki,... Kasia Kacper.Z - ocena (1) Szkoła na bardzo wysokim poziomie Dowolność terminów oraz komunikacja na... Kacper.Z Piotr K. - opinia (1) Polecam wszystkim Turbo Jazda Team! Fajna atmosfera, elastyczność w... Piotr K.
Andrzej K. - opinia (1) Super szkoła, zdałem za pierwszym razem. Miła obsługa, dobry harmonogram... Andrzej K. Brygida - opinia (1) Najlepsza szkoła jazdy jak dla mnie Brygida Kasia K. - opinia (1) Serdecznie polecam !!! Najlepsza szkoła w Gdyni do której miałam szczęście... Kasia K. Sergiusz - opinia (1) Bardzo pozytywni ludzie. Miałem styczność z każdym z instruktorów wręcz z... Sergiusz Anna Ciesielka - opinia (1) Szkółka godna polecenia! Rewelacyjne podejście do klienta. Teoria bardzo... Anna Ciesielka Polecam (1) Polecam w 100% !!!!!!! Fachowe przygotowanie w miłej atmosferze!!! :) Art Gorąco polecam (1) Szkoła ewidentnie prowadzona z pasją. Z każdym wykładem teoretycznym oraz... Artur Wojcieszak Najlepsza szkoła w trójmieście (1) Bez problemowo przygotuje kazdego do egzaminu, godziny spotkań mozliwe do... Muzycnie niemuzyczny d-.-b Najlepsza szkola jazdy (1) Najlepsza szkoła jazdy, najlepsi instruktorzy i super podejscie do osoby,... Paulina Najlepsza szkoła jazdy! (1) Mogę śmiało polecić wszystkim tę szkółkę. Jestem bardzo zadowolona, ekipa... Olivia Polecam (1) Polecam. Mega fajna atmosfera, dobrze uczą :-) po prostu najlepsi Paulina Najlepsza szkoła jazdy (1) Super instruktorzy. Teoria prowadzona w taki sposób że chce się słuchać i... A.Sch. Polecam (1) Na kurs prawa jazdy zdecydowałam się grubo po 30stce,nigdy mnie do tego nie... emem Turbo Jazda Team Gdynia obok kauflandu (1) Bardzo fajna szkoła jazdy polecam ją wszystkim. Fajni instruktorzy, życze aby... Szymon Zadowolona klientka (1) Najlepsza szkoła w Gdyni! Cudowni instruktorzy! Mega ciekawa teoria! Czego... Justyna S. Pofesjonalizm (1) Kursy dokształcające przed egzaminem zdanym na 6 bezbłędnie. Polecam bardzo... Krzysztof B Godne polecenia! (1) Serdecznie polecam, rzetelne podejscie, teoria super prowadzona mozna duzo... Aleksandra