PROŚBA (6) Czy ktoś może polecic osobę lub firmę która podejmie się demontażu pieca... Zamia nnt. Poszukuję osoby, która zajmuje się ustawianiem anteny Cyfrowego Polsatu! (3) Pilnie poszukiwana osoba, która posiada umiejętność ustawiania anteny... ` Silje Dom Pasywyny lub Energooszczędny (5) Zastanawiam się nad budową domu pasywnego lub energooszczędnego. Kuszą mnie... Carol
Nieuczciwy pseudo fachowiec Maciej Ch. (5) Ostrzegam wszystkich którzy szukają ekipy remontowej przed tym Panem.... PaniLager NNT Potrzebny pilnie ktos kto naprawi mi TV z Gdyni (1) Moza znacie kogos kto dojedzie do domu i naprawi mi TV bo nie mozemy Mini... sanszajn Poszukuję projektanta (5) Jak w tytule poszukuję projektanta wnętrz, może być to osoba doświadczona jak... Gosial elektryk Gdańsk Chełm (7) Możecie poratować namiarami na zaufanego elektryka, które na Chełm podjedzie?... Mama Zabudowa balkonowa (1) Ostatnio w okolicy sporo osób pozakładało sobie nowe zabudowy balkonowe albo... Kkk Nawiercenie dwóch otworów pod zawias o średnicy 32mm w ramce aluminiowej (4) Wie ktoś może, gdzie w trójmieście można nawiercić dwa otwory pod zawias o... Artur zabudowa balkonu (1) Hej. zastanawiam sie nad zabudowa balkonu. Mieszkam na kołobrzeskiej 47.... magdaaaa Remont w mieszkaniu - szukam tanio i solidnie;) (35) Szykam kogos do kapitalnego remontu łazienki 4m2 do cekolowania pokoju 8m2... malaniunia fototapeta (5) Witam, mam wybrana fototapetę, oraz jedno zdjecie które chciałabym miec w... Edyta Zlecę postawienie ściany działowej (1) Zlecę postawienie ścianki działowej. Zabudowa w literę L. Długość jednego... Bartek dzwi na wymiar (1) witam poszukuje firmy/stolarni która wykonuje dzwi na wymiar. Wiecie gdzie... k89m Poszukuję fachowca (6) Który zrobi remont WC , kafelki i troszkę cekolowania , zna się na hydraulice... sandrulka25 Poszukuję firmy, która wykona drzwi przesuwane. Możecie kogoś polecić? (1) Pytanie jak w tytule. Chodzi o drzwi między pomieszczeniami, nie takie jak... anek Możecie polecić kogoś do naprawy pralki? (6) Macie może namiary na sprawdzonego fachowca? Kasia_M Zatrudnię kafelkarza (9) Zatrudnie kafelkarza , do polożenia 3000m2 AP rozliczenie podatku vat za materiały budowlane (2) Witam, poszukuję osoby chętnej rozliczyć mi vat za materiały budowlane,... siwa1103 remont mieszkania- poszukiwane namiary na solidną ekipę (22) Czy macie może jakieś sprawdzone firmy do remontu kuchni, przedpokoju i... karolinka_kb