kosz wykonania przyłącza gazowego (4) Witam, Jaki jest całkowity koszt wykonania przyłącza gazowego: 1, koszty... agnieszka fachowcy pomocy...cekolowanie (12) witam...szukam pilnie porady..sprawa wygląda fatalnie...cekoluje kuchnie ok... julka Zlece remont, wymianę instalacji elektrycznej,położenie plytek itp (2) była bym zainteresowana usługami a dokładniej: wymiana całej instalacji... niecierpliwa22@wp.pl
rzeczoznawca budowlany (5) Witam, czy ma ktoś może z forumowiczów namiar na doświadczonego rzeczoznawcę... julka Poszukuje do cyklinowania,pokoj 16 m 2 (1) Poszukuje do cuklinowania,pokoj 16 m 2 w Nowym Porcie. Proszę o namiary i ceny:) malaniunia wizualizacja kuchni - pomożecie? (4) Jestem na etapie planowania kuchni. Mam wstępną wizualizacje, która jest... kuchnia Montaż hydrauliki siłowej (1) Witam Poszukuję firmy zajmującej się montażem hydrauliki siłowej wg... Inzynier Gdzie zrobią mi solidną zabudowę kuchni w dobrej cenie? (2) Witam ,obecnie poszukuję solidnej firmy ,ktora wykona mi zabudowę kuchni w... Blanka Poszukuję osoby która zrobi mi łazienkę (12) Witam , poszukuję kafelkarza , hydraulika do zrobienia mi łazienki tj... Blanka Stolarz poszukiwany (1) Poszukuję solidnego stolarza, który wykona zabudowę w łazience i wc. Okolice... zonakrzysztofa Stół na wymiar. (1) Witam, Czy może ktoś polecić dobrego stolarza który wykona mi stół do jadalni... WiFi Zabudowa kuchni -poszukuję profesjonalnej osoby. (1) Witam , poszukuję profesjonalnej osoby , która wykona mi zabudowę kuchni w... Blanka Przestawienie pieca + nowe drzwiczki (1) Czy ktoś mógłby mi polecić taniego, ale solidnego zduna? Muszę przestawić... Olka Montaż hydrauliki siłowej (1) Witam Poszukuję firmy zajmującej się montażem hydrauliki siłowej wg... Inżynier Majster (1) Szukam fachowca-wykończeniowca do drobnej roboty - zamontowania listw... Darek Czy ktoś zna dobrego montera kominków? (14) Czy ktoś zna dobrego montera kominków? Stefan Bardzo potrzebny spawacz !!! (2) Szukam spawacza . Odpadło mi koło od wózka i niestety przy końcówce nie ma... zepsute koło zainstalowanie kominka-szukam fachowca (2) szukam kogos kto mi pomoże zainstalować i obudować kominek, chodzi mi o... wickedwoman Polecana ekipa remontowa (13) Planuję w 1 kwartale przyszlego roku wyremontowac mieszkanie. W zwiazku z tym... maczek PROJEKT INDYWIDUALNY (2) Zlecę wykonanie kompletnego projektu indywidualnego domu z użytkowym... A.