DEL MAR Restauracja

Restauracje

Gdynia, bulwar nadmorski im feliksa nowowiejskiego 1

Krzysztof - ocena (1) Bardzo się poprawiło. Obsługa bez zarzutu. Jedzenie ciekawe i dobre. Muzyka... Krzysztof Pawel - opinia (1) Dramat następnym razem skorzystam z Kebab nie tam zjem Pawel Maria - opinia (1) Latem wszystko wyglada i samkuje lepiej w Delmar Maria
Wstyd i rozczarowanie (1) Po uprzednich doświadczeniach zaprosiłam rodzine na obiad - miły poniedziałek... Daria Wolak Coraz lepiej (1) W końcu obsługa daje radę. Kelnerka pomimo wystawienia na próbę była bardzo... Laura Polecam (1) W maju tego roku urządzaliśmy przyjęcie komunijne w Del Mar i nie zawiedliśmy... Agnieszka Paulina - opinia (1) Obsługa najgorsza jaka moze być ,szczególnie pani w blond włosach ,która nie... Paulina Moje ukochane miejsce (1) Delmar to moje ukochane miejsce , w którym tworzę artykuły i pracuję zawsze... Kajka Ostatni raz (1) Po raz kolejny obsługa zawiodła, 1wszy raz wybrałam się z mężem. Usiedliśmy... Zniesmaczona Polecam !! (1) Polecam obiad w tym lokalu. Wszystko jak trzeba, obsługa bardzo miła i... Kasia Polecam w 100% (1) Restauracje polecił nam taksówkarz. Nie zawiedlismy się :-) Obsługa bardzo... Sandra Przyjemne miejsce ;) (1) Wybraliśmy się tam z narzeczonym na obiad z okazji naszej rocznicy. Zjedliśmy... Mariola dobra na urlop (1) Wpadliśmy w weekend z rodzinka. Plac zabaw obok. Dania ok i duże. Dla dzieci... robin Schabowy straszny! (1) Schabowy - suchy, przypalony, smakował jak papier.Ohyda! Jedliśmy z mężem -... Katarzyna Del Mar - smakowicie wewnątrz i ten widok zza okna... :) (1) Klimat jaki panuje w restauracji jest bardzo ciepły i można tam naprawdę... paulapaula Smaczna Wielka Sobota (1) Nasze menu: Sledzik,zupka rybna i losos Do zobaczenia! Klient Pycha (1) Wspanialy sandacz i rewelacyjna zupa rybna! Polecam Gosc Najwyższy czas na zmiany!!! (1) Z braku innej możliwości odwiedziłam restaurację w ostatnią niedzielę. Gdyby... marianna Polecam! (1) Podczas pobytu w okresie Świat Bozego Narodzenia wybralismy sie na spacer po... Rodzina z Krakowa bieda z nędzą (1) była to nasza kolejna wizyta, wcześniejsze nas nie rozczarowywały, dlatego... Przemek