Remont łazienki (2) Witajcie! Zastanawiam się nad remontem łazienki. Czy polecacie jakiś salon... mich.Alina Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199) Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta... ozona dom czy mieszkanie??? (412) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234
Gdansk -Gdzie warto kupic ? (67) Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić... AndrzejSylwia potrzebne od zaraz..... drzwi :) (27) hej, hej... baardzo proszę o sugestie dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych.... aaMarta jakie drzwi ? (29) Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to... Tomek wymiana drzwi (10) Będę potrzebowała wymienić drzwi do swojego mieszkania w bloku. Jakie drzwi... rima27 Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (8) Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ?... Złomiarz Ile płaciliście za schody samonośne ? (30) Witam, Będę potrzebować schodów do domu, zastanawiam się jaką opcję... tessa Temperatura ciepłej wody w kranie. (1) Od jakiegoś czasu zauważyłem , że ciepła woda dostarczana w Gdyni-Karwinach... Cypis badania geotechniczne gruntu (2) Drodzy Forumowicze, zwracam się do Was z prośbą o opinię na temat firmy... kamil77 Dekoracje do mieszkania (22) Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby... ZiziKam Brama garażowa (25) Witam,poszukuję firmy z okolic Redy, Wejherowa, Rumi która zajmuje się... Krzysiek gdzie zamówić tanie okna pcv (18) Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś... magda Kto ma problem z sasiadami??? (293) Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie... Milena Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (184) Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i... lk Kartony do przeprowadzki (15) Skąd najszybciej można wziąć kartony do przeprowadzki? Jakie sklepy maja ich... ruda Przeprowadzki (43) Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z... arcprojekt jakie ogrzewanie domu? (93) Czy mozecie podzielic sie Waszym doswiadczeniem w zakresie ogrzewania domu?... Caroca Ekskluzywne domki holenderskie (2) Witam! Szukam ekskluzywnych domków holenderskich i chciałbym poznać wasze... kamil77