dzialka (1) poszukuje dzialki budowlanej nieduzej tak do 600m.Moze byc mniejsza,na domek... krycha electrolux 34031W ( cglodziarko zamrażarka)OPINIE PROSZE (1) WITAM PROSZE O OPINIE O TYM PRODUKCIE ( CHŁODZIARKO ZAMRAŻARKA) PONIEWAZ JA... Krystynka sprzedaż mieszkania a ulga meldunkowa (1) sprzedaję mieszkanie i korzystam z ulgi meldunkowej , która niestety nie... strapiony
Piekarnik z funkcją mikrofali (1) Witam, Poszukuje informacji i opinii na temat sprzetu 2 w 1, czyli... RENNI poszukuję solidnego stolarza (7) Mam do zrobienia łóżko szafę i regał na książki. abc Ceny mieszkań- zachęcam do dyskusji (51) Co myślicie o cenach mieszkań w Trójmieście? Moim zdaniem- 4000-6000 zł za... Zainteresowany Zdjęcia-ciekawe rozwiązania (1) Szukasz rozwiązania na dekoracje sciany? Druk wielkiego formatu: ciekawe... projektowaniegd Mieszkanie komunalne (7) Czy ktos ostatnio wykupywał mieszkanie komunalne w gdyni?Jakie zasady mniej... ewela29 Open finance, Expander (10) Witam, mozecie mi polecic jakiegos sprawdzonego doradce z tych dwoch firm?... Caroca PŁYTA INDUKCYJNA (1) Proszę pomóżcie wybrać :) Jestem na etapie wyborów sprzętów do naszego domku... Karolinka29 Witam (2) Kupie nieduza dzialke budowlana 400-500 m najlepiej uzbrojona.Interesuja mnie... Pawelk53 Tkanina ścienna (2) Na Twoją ściane: Gobeliny, kilimy w pełnym wyborze Gdansk Kartuska 149 LUKanART Kupie dzialke budowlana (1) Witam.Kupie dzialke 400-500 m najlepiej uzbrojona w okolicach... Pawelk53 Archeolog (1) Witam.Mam działke budowlaną,na terenie archeologicznym.Czy ktoś zna namiary... Darek czy mogę rozbudować łazienkę (2) Witam, czy mogę przestawić o np 80 cm jedną ze ścianek łazienki(ściana... Pedros300 tapicer - poszukuję (3) Proszę o namiary na dobrego tapicera. Wymyśliłam sobie super wielgachne na... rudzia81 materialy budowlane - gdzie taniej? (1) witam, planuje remont i w zwiazku z tym zakupy budowlane (kleje,szpachle... Bob kupie mieszkanie w Katowicach (1) Kupię 3-4 pokojowe mieszkanie do 75m w Katowicach. Może być do remontu.... Piotr układani kostki brukowej (2) Zajmuje się projektowaniem, wyceną i wykonawstwem: podjazdów do garaży,... rysiek66 Ikea- Łozka-OPINIE (6) Jesli ktos moze prosze o opinie łozek z ikei,planuje kupic a nie wiesm jak... zuuza