Co sądzicie o mieszkaniu w Pruszczu Gdanskim? (6) Wiele osób mówi,że Pruszcz Gdański to sypialnia Gdańska do tego duże korki... Kasia PARKIET-CZYM MYC? (3) Jak pielegnowac parkiet? doradzcie,jaki płyn pasty itd? zuuza domki letniskowe...kaszuby? (4) Witam, gdzie znalesc duzo ogloszen na temat domkow letniskowych na... As
Kredyt Hipoteczny (1) Witam Osoby zainteresowane kredytem bądź limitem hipotecznym, zapraszam na... Karol Jasiewicz Oddam szybko zestaw mebli w stanie bardzo dobrym! (2) Oddam szybko zestaw mebli w stanie bardzo dobrym. Kanapa dwuosobowa, 2 fotele... Michał Poszukuję fachowca do generalnego remontu. Potrzebny od zaraz;) (7) Potrzebny fachowiec do remontu mieszkania, w stanie developerskim. Do... Gosia jak nisko zacząć negocjacje. (14) Witam, przymierzam się do negocjacji mieszkania na Morenie u jednego z... Pedros300 Remont (1) Witam ,kilka razy czytalam tu na forum ze poszukiwani sa panowie do remontow... zadowolona gdzie zamieszkac w Trojmiescie?? bardzo prosze o rady rodowitych mieszkancow;)) (15) Witam wszystkich mieszkancow Trojmiasta ;))) Bardzo potrzebuje Waszej... ja drzwi zawnętrzne (1) Drzwi zewnętrzne używane przyjmę. Teren: Trójmiasto. Mój mail: robkow16@wp.pl robkow16 niechciana niespodzianka- czy dociekać odszkodowania? (2) A więc od początku: Kupiliśmy mieszkanko od dewelopera. Między salonem a... Kasia Deweloper Activia? (1) Co sądzicie Państwo o deweloperze Activia. Chodzi mi o osiedle"Zakątek... własne m szukam pana do remontu (3) Witam, szukam solidnego pana do remontu mieszkania (cekolowanie, szlifowanie,... patanna lecą szyby w Horyzoncie na Przymorzu (6) Mieszkam w budynku Horyzontu na Przymorzu , w ubiegłym tygodniu około... mikaj "przesunięcie" ściany (2) witam! poszukuję kogoś, kto wykonałby prace związane z "przesunięciem" sciany... Ewelina rynek pierwotny (2) hej, proszę o lokalizacje nowych osiedli wszystkich deweloperów. dzięki okruszek_ mieszkanie do wynajęcia (1) pilnie i mój chłopak szukamy mieszkania do wynajęcia ale takiego w... edytka Szukam fachowca - ocena specyfikacji technicznej budynku, asysta przy odbiorze technicznym lokalu (2) Dotyczy mieszkania kupowanego na rynku pierwotnym od dewelopera. gimi Porada w kwestii kupna lokalu (1) Witam ! Zamierzam kupić mieszkanie w Trójmieście na rynku pierwotnym. Wybór... katie KOWALE (2) witam czy ktos z Kowali moze mi pomoc i doradzic jaka siec kablowa i internet... majka245