Rezydencja Senior w Łężycach (1) Od ponad dwóch lat w Rezydencji Senior przebywa najblizsza mojemu sercu... rubin szukamy mieszkania na wynajem (1) Witam was moze ktoś ma mieszkanei do wynajęcia , wcześniej już dałm wątek... madziuszka83 Poszukuje kafelkarza (3) Witam.Poszukuje dobrego kafelkarza do niewielkiego zlecenia.Pracy na jakies... Pawel
wykucie wnęki w przedpokoju i zabudowa (2) potrzebuje kogoś kto może wykonac prace jw - wnęka ok 0,60 wysokosc 2,40 - basia remont przedpokoju pomóżcie;-) (9) Zamierzam wyremontować przedpokój napewno będę wymieniać wszystkie drzwi , no... Sylwia Przyjmę (lub tanio odkupię) furtkę (1) Jak w temacie - szukam furtki, najchętniej 1,6-1,8 m wysokości(ale może być... AgusiaGda odzyskiwanie dlugow (1) szukam specjalistow od odzyskiwania dlugow ,prosze o pomoc leon POSZUKUJEMY NA WYNAJEM (1) http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-poszukuje-do-wynajecia/poszukuj... MADZIUSZKA83 Do Remontu- Gdynia Wzgórze. (8) Witam. Poszukuje firmy/ fachowca z referencjami do dokończenia remontu.... Risika proszę o polecenie mi solidnej, sprawdzonej firmy budowlanej z gdyni (7) Witam, mam już wszystkie pozwolenia na budowe wraz z przyłączami. Poszukuję... ania Czy ktos zna firme RemBud z Gdanska? (2) Witam, planuje kapitalny remont mieszkania i szukam ekipy, ktora robi... Janek Firma remontowo-wykończeniowa DEKOR (1) Firma remontowo-wykończeniowa DEKOR przyjmie zlecenia budowlane.Oferujemy... dekor Negocjacje z Górskim lub Allconem (4) Witam Czy kupował ktoś w ciągu ostatnich kilku tygodni mieszkanie od... Adramelech sprzedam za "grosze" 2 fotele i szafke (2) 2zielone fotele na kolkach,od roku stoja w piwnicy-trzeba bedzie je... 13madzik@wp.pl sprzedam mieszkanie 32 m2 Gdynia Grabówek (9) sprzedam fajną kawalerkę po generalnym remoncie (wymiana instalacji... iwonka140 luksusowe wykończenie wnetrz (5) oferuje wykończenie wnetrz na wysokim poziomie, na wysokiej jakosci... Łukasz projekt,aranżacja, kompleksowe wykonawstwo. (1) witam Zajmujemy się kompleksowyymi realizacjami wszelkich wnętrz.... BM KOMPLEKS pralka (2) Witam! Chcę kupić pralkę 1400 lub 1600 obrotów - co polecacie? Jaka marka... blanca przyjme lub kuipe meble kuchenne (1) przyjme meble kuchenne. . oczywiście kuchenka i lodówka tez sie przydadzą.... dziób Sąsiedztwo (1) Jakich macie sąsiadów? Gdzie lepiej nie wprowadzać się? Można sporządzić... Mario5