Dxiadu1 - opinia (1) Kolejki jak za PRL. Tylko 1 okienko czynne Dxiadu1 dramat (3) Po raz kolejny przyszedł mi rachunek na ponad 900 zł, gdzie normalnie zawsze... Natalia Celowe wprowadzanie w błąd klientów, naruszanie praw konsumentów (3) Witam, chce przestrzec wszystkich przed cwaniactwem Energii i Jej... Kamila
To jest skandal (2) Energa to jedna wielka MASAKRA!!! Od 5 miesięcy próbuję załatwić problem z... GOŚĆ anty energa Ocena energi gdańsk za kompleksową obsługę majego mieszkania (1) Jestem w enerdze (poprzednio ze słupsk) od 45 lat i zawsze będę wierny tej... zibi Brak faktur (3) Od roku nie otrzymuję faktur za energię. na trzy moje pisma w tej... Czesław Sylwia - opinia (1) Nikomu nie polecam od ponad roku nie mam licznika na starym mieszkaniu a oni... Sylwia Faktura od Dwunastu miesięcy nie dostępna. (1) Chermetycznie zamknięta mafia. Zero kontaktu. A w punktach obsługi nikt nic... Bbbbb igraszka - opinia (1) To co się dzieje w tej firmie to masakra. Od ponad roku nie umieją nic... igraszka Zdjęcie licznika przed zakończeniem umowy (1) Z końcem lutego wypowiedziałam umowę, a że obowiązywał miesięczny okres... Skunksica Promocja (4) Zostałem oszukany na pseudopromocji "gwarancja stałej ceny" Nie wypada... Stefek2 Żenada (1) Od pół roku proszę o łaskawe wystawienie mi faktury za korzystanie z energii,... Asia Bałagan, bałagan, bałagan, brak szacunku dla klienta! (3) Od dwóch miesięcy walczyłam o wystawienie korekty do zawyżonej faktury. Po... Małgorzata Energa (4) Nie podpisujcie umowy gwarancja stałej ceny - miesięcznie rachunek wzrośnie... Przecinek Oczekuję na fakturę przez 3 miesiace ... (1) Oczekuję na fakturę przez 3 miesiace Pomimo zgłoszenia pod nr.: 555 555 555... Ryszard fatalna obsługa klienta (2) Korzystam z usług Energii od 5 lat i nie narzekałam do tej pory. W ostatnim... justyna Energa gdańsk (3) Witam, serdecznie polecam. Szczególnie ze względu na profesjonalną obsługę. bogumil Gwarancja stałej ceny - nie podpisujcie (1) Rachunek zwiększy się o około 16 zł miesięcznie tzw opłata handlowa o której... PRZECINEK ENERGA (1) bardzo miłe i rzeczowe osoby pracują w tej spółce. Panie potrafiły mi dzisiaj... ewa2 ENERGA (1) akurat ja jestem zadowolony z usług, cenny duzo niższe niz u poprzedniego... silas