Co się dzieje z restauracją Fenix? (3) Czy restauracja Fenix wznowi swoją działalność przy ul. Kołobrzeskiej? Czy... ja Może być (1) Jedzenie jest bardzo dobre (wbrew wielu opiniom), porcje są ogromne, ceny... Benq OLO - opinia (3) ZAMKNIJCIE TEN LOKAL...............I NIECH TAM ZAGLĄDNIE... OLO
osioł (1) osioł albo ślepy to wpisał.................... $@@ Żenada (1) Byłem w tej pizzerii ostatni raz w życiu, fatalna obsługa to po pierwsze,... speed KRÓLESTWO MĄKI (1) Tak właśnie powinien nazywać się ten przybytek. O wystroju nie będe sie... ZMASAKROWANY Jedna z najlepszych (2) Jedna z najlepszych restauracji w trójmieście , super obsługa ,super jedzenie... Niesia baaaardzo na plus (2) No nie bardzo rozumiem te negatywne komentarze często tam jadam (nawet bardzo... Janik Śmiech przez łzy (1) Nie będę rozpisywał się na temat menu, jakości potraw, czystości toalety itp,... Marcin WSZYSTKO NA PLUS (1) Naprawde polecam, jedzonko pyszne, obsługa dobra najwiekszy plus dla pani w... Marcin Patrz ina paragon zanim zapłacisz. (1) To był wypad na pogaduchy i piwko do osiedlowego Fenixa. Wiemy już, że tam... Gdańszczanka Niesmacznie, nieświeżo! (1) W drodze z wycieczki rowerowej zgłodnieliśmy, natknęliśmy się na ten lokak i... Aga Kłopoty ze słuchem (1) Byliśmy w tym lokalku kilkukrotnie. Nie jest to lokal najwyższych lotów toteż... Paweł serduszko - opinia (1) WITAM!!!!!! często wracam do tego lokalu dziewczyny uśmiechnięte i miłe,... serduszko UCIEKAJCIE STAMTAD GDZIE PIEPRZ ROSNIE (1) JADLAM TAM OBIAD- GYROS W ZESTAIWE, PZREZ KOLEJNE DWA DNI CIERPIALAM NA OSTRE... E masakra (2) Witam, Z okazji dnia dziecka poszliśmy na obiad do Fenixa. W nocy oboje z... Tomasz fenix-raczej schowaj się do popiołów!! (1) Przez długi czas(ok.2 lat)co jakiś czas wraz z żoną pojawialiśmy się w tym... Gusteu hmmm... (1) A gdzie podział się przystojny dostawca Wojtek?? to się nazywa miła obsługa Mika Koszmar ! (1) Po 20 min podeszla o nas kelnerka chcielismy jakas tam potrawe z kurczaka a... Paulina Beznadziejna obsługa !!! (2) Tragedia !!! Jadałem w tym lokalu wielokrotnie, jednak dziś był mój ostatni... Michał