Fidel

Drink Bary Restauracje Jedzenie na wynos

Sopot, Powstańców Warszawy 6

Adam - opinia (1) Ordynarna, niekulturalna obsługa. Adam Iuliia - opinia (1) Najlepsze koktajle w mieście Miła i kulturalna obsługa Iuliia Jac - opinia (1) Świetne drinki, profesjonalna, sympatyczna obsługa Jac
Słaba obsługa (1) Byliśmy w lokalu ze znajomymi, którzy odwiedzili Sopot. Odmówiono nam... Marta Super obsługa, fajne żarełko (1) Byliśmy z Fideli w sobotę wieczorem na szybką kolację przed dalszym sopockim... Kasia i Marek Obsługa do przeszkolenia, manager do wymiany (1) Próbowałam zrobić rezerwację stolika dla 8-10 osób na sobotę. Odpisano mi, że... Aga Zdecydowanie NIE polecam (1) Najbardziej niegodna polecenia restauracja/pub w której miałam okazję spędzać... Joanna Klernerka z piekła rodem ! (1) Obsługa wręcz dramatyczna i chamska, pomylone potrawy i nie wybredne... Roman Różnie (1) W Fidelu byliśmy wielkokrotnie. Lubimy tam wracać. Głównie przez lokalizację... Maciek jedna kelnerka do wymiany, druga super (1) Jednego dnia obsługiwała nas uśmiechnięta, kompetentna , urocza kelnerka. (... wadolowska1@o2.pl Oryginalne trunki, super klimat (1) Jak w tytule... w szczególności drink co ma w nazwie coś kaszubskiego, no i... Ireneusz Świetny klimat, ciekawe menu, rozsądne ceny (1) Kolacja z partnerem, pierwsza wizyta. Wystrój olśniewa. Świetne wnętrze,... cukrowa Genialni barmani i koktajle (1) Byłam u Państwa w Halloweenową sobotę, aby spróbować koktajli z nowej karty.... Grażyna Dagmar Smacznie i przyjemnie - polecam (1) Lokal zdecydowanie ma swój klimat. Z mężem byliśmy tam pierwszy raz. Od razu... Agata ciekawe miejsce (1) dobra lokalizacja, duży wybór alkoholi, drinków i przekąsek. dobry wybór rumu... ADAM Nie rozumiem (1) Byłem w Fidelu wraz z małżonką i dzieckiem, jestem bardzo zaskoczony, jak... Janek TRAGICZNA OBSŁUGA!! (1) Niezły wystrój i świetne jedzenie, to plusy. Nie mniej obsługa kelnerska to... Artur zrobcie cos z ta kelnerka (1) Zwrocmy uwage ze bedzie kolejny wpis poruszajacy temat obslugi. Pani kelnerka... jegu55 kilka poprawek i będzie super (1) Klimat miejsca super, driny na bazie rumów fajnie posmakować. Natomiast... witek Nie polecam !!! Słabe jedzenie i obsługa !!! (1) Wraz ze znajomymi wybraliśmy się na niedzielny obiad. Pełna porażka !!!!... Monika