I Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Wały Piastowskie 6

przeczytaj zanim tam pójdziesz/ uwaga na panią AK (1) Jako osoba kończąca właśnie tą szkołę na profilu biol chem, bardzo chętnie... buła z bufetu Rozpoczęcie LO 2 miesiące przed 18 rokiem życia (9) Witam, chciałbym się dowiedzieć czy będę miał szansę zacząć LO 2 miesiące... Franczek Licea w Gdańsku (1) W tym roku kończę gimnazjum i myślę o I, II, III, XX, XIX i VIII w Gdańsku....
Jakie LO w Gdańsku wybrać? (1) W tym roku kończę gimnazjum, dopiero co przeprowadziłam się do Gdańska i... Michalina Nie popełniajcie tego błędu i nie idźcie na biolchem. (1) Biolchemy to jest porażka. Szczególnie jak na chemię trafi się na... uczennica Jakie LO wybrać? (2) Potrzebuje pomocy, kończę w tym roku gimnazjum i razem z przyjaciolka chcemy... Szkoła na 5... Z małym minusem ;) (1) Szkoła jest przyjazna, nauczyciele wyrozumiali, całokształt prezentuję się... Drugoklasistka da się przeżyć,ale jest ciężko (1) Jestem w klasie maturalnej i przyzwyczaiłam się,że w tej szkole są równi i... prawie absolwentka Zdecydowanie nie radzę (2) Przychodząc do pierwszej klasy we wrześniu miałam nadzieje, że poniżej... XYZ Xx - opinia (1) Zblizam sie do konca 1kl w ILO im Kopernika i musze przyznac ze mialam rozne... Xx Chodzilem do tej szkoly przez 3 lata. (2) Dokładnie 3 i 1/2 roku. Powiem tak: Jeśli chcesz obudzic w sobie niskie... Wojciech S. Nie wiem jakie LO w Gdańsku wybrac . (10) W tym roku kończę gimnazjum i nie jestem pewna do jakiego Liceum iśc. Bede... Misia Zalezy, jakie ma sie podejscie (1) Tak jak w tytule. Jak jest sie silnym czlowiekem, to ten ktos nie bedzie mial... aaaa Polecam (1) Jak czytam te wszystkie negatywne komentarze, to gdybym nie ukończyła tej... Kasia Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. (1) Dobre zdanie mogę mieć jedynie o uczniach i kilku nauczycielach. Tak, tych... M. W trakcie nauczania. (1) Zacznę od ludzi, którzy są wspaniali, trafiłem do klasy mat-fiz-inf, klasy... anonymous jul - opinia (3) Szkoła ma swój charakter, ale trzeba jej przyznać, że jest bardzo stresująca,... jul Kwestia gustu (2) Można wieszać psy na ILO, ale można też być wielkim fanem tej szkoły. Nigdzie... dusianna Chodziłem tam przez pół roku (1) Chodziłem do tej szkoły pół roku po czym postanowiłem się przepisać gdyż... maciek To nie jest łatwa szkoła! (1) Ok, nie wszystko jest w tej szkole idealne, to fakt. Skończyłam tą szkołę... Mała Mi