I Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Wały Piastowskie 6

LipDub .... (3) Robiliscie jakies akcje w tym stylu ? ostatnio na youtubie prrzejrzalem kilka... lipek sponio! (1) Ja obecnie jestem w klasie maturalnej. Ludzie, co z wami? Wyście myśleli, że... antosia Nie przesadzajmy... (1) Chodzę do tej szkoły dopiero rok, więc może jeszcze mam okazję spotkać się z... gdansq
Jedynka była moim najlepszym doświadczeniem edukacyjnym:) (1) oczywiście wiele zależy od tego,na jakich nauczycieli się trafi (choć chyba w... lato Dobra szkoła (1) Po I LO bez problemu dostałam się na studia. Ze względu na sposób i poziom... T. Porażka (1) Spędziłam w tej szkole 3 lata i żałuję tych 3 lat. do matury przygotowuje o... Maharet Absolutnie nie polecam (1) Absolutnie nie polecam tej szkoły, tak się cieszyłąm kiedy sie tam dostałam,... Uczeń Kwestia Podej scia (1) Moim zdaniem szkoła na pierwszy rzut oka wydawać się może odpychająca - Stary... Kucu REWELACJA (1) Szkoła jest rewelacyjna, prawdą jest to, że nie jest w niej łatwo o oceny i... zadowolona różnie to bywa.. (1) ta szkoła wywołuje we mnie mieszane uczucia, zarówno mówiąc o poziomie... maturzystka 2009 Jest na prawdę w porządku (1) To szkoła dla ludzi , którym nie przeszkadza, ze czasami trzeba się uczyć... Nudziara Hmmm... (1) Obecnie jestem w klasie maturalnej. Jedynka jaka jest każdy słyszał. Dużo... Anula :) Monika - opinia (1) Czytając wcześniejsze opinie, zauważyłam, że przewagę mają te zdecydowanie... Monika Odradzam (1) Jak już wcześniej pisano nauczycielom nie zalezy na tym żeby uczyć tylko żeby... realistka Ogólnie - rozczarowanie. (1) Kończąc gimnazjum przychodzi się do tej szkoły z nadziejami i oczekiwaniami,... MGN ^_^ (1) Jeśli chodzi o biol-chemy - poziom nauczania zwłaszcza biologii jest na... maturzystka 2008 MImo wszystko, TAK! (1) Szkołę skończyłam w tym roku, bez problemu zdałam maturę rozszerzoną ze... Studentka:) Czego się można nauczyć? (1) Lawirowania,nic-nierobienia.Poziom tej szkoły jest wysoce... Absolwentka 2007 zmarnowałam 3 lata (1) Jednyke skończyłam 2 lata temu, bardzo żałuje, że w ogóle wybrałam tą... gosia nie jestem zachwycona.. (1) Co prawda poziom nauczania jest bardzo wysoki i dobrze szykuje do matury,... Asia