I Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Wały Piastowskie 6

jedynka nauczy Cię życia (2) zgodzę się z opinią poniżej. do jedynki idą ambitni ludzie, którzy tak czy... panienkazokienka No cóż.. (2) Osoby wypowiadają się tutaj o tym, że można się przenieść i że można sobie... Mewa Nieporozumienie (2) Szkoła skutecznie podcina skrzydła. Na dzień dobry, a priori, publicznie... uczeń
Dobra szkoła! (1) Nie wiem skąd tu jest tyle niepochlebnych opinii o szkole. Może trafiłem na... qwerty Odradzam (1) Dzięki tej szkole i metodom nauczycieli wyrobiono we mnie poczucie winy i... Kredka Jak kto chce - jego wybor. (1) Nauczyciele wymagaja duzo, czesto sie zdarza, ze maja swoje wygorowane... ADR NIKOMU NIE POLECAM TEJ SZKOŁY! (1) Poziom szkoły podobno wysoki... może i tak ale jest to tylko zasługa... ppp Zastanówcie się zanim zrobicie błąd (2) Jestem absolwentka tej szkoły, nikomu nawet najgorszemu wrogowi nie... Karolina pink_unicorn - opinia (1) w szkole ogólnie panuje miła atmosfera, ale jeśli chodzi o uczniów i... pink_unicorn nie polecam (1) Oczywiście jeśli ktoś jest kujonem na 6-tkach to poradzi sobie w każdej... Adam Jedynka (1) Jestem w trakcie 1 klasy i uważam, że jeżeli bym miała wybór skorzystania z... zadowolona :) Zgadzam się z negatynymi opiniami. (1) Jeden wielki wyścig szczurów. Na każdym kroku pokazywanie uczniowi, że jest... polakko Dziwne (2) Jak czytam opinie niektórych osób to wydaje mi się, że na korytarzach... Piwo Zgadzam się z negatynymi opiniami. (1) Uważam że I LO w Gdańsku to słaba szkoła . Skończyłem ją i z doświadczenia... Gregori Albert Einstein powiedział (3) Najgorzej, gdy szkoła ucieka się do takich metod, jak zastraszanie, przemoc... Michał To jest dobra szkoła (1) Jestem w pierwszej klasie... mam poprawkę z angielskiego ale to nie jest... Selestunia Jedynka (1) Chodziłam do tej szkoły kilka lat temu, z wielkim sentymentem wspominam... absolwentka Że co?? (2) Ja was nie rozumiem. Skoro część z was narzeka na tą szkołę, to czemu się... :D:D Nie polecam! (1) Szkołę już szczęśliwie ukończyłam. Uczą tam może i nieźle, ale atmosfera jest... Mary ;) (1) hahah o czym wy mówicie zarwane nocki przez naukę, chyba raczej przez imprezy;P !