czy jest ktoś z osiedla cztery pory roku najlepiej ul. żeglarska? (10) Zastanawiamy się nad kupnem tam mieszkania i chciałabym poznać opinię na... madzia-16 Tom_Bud, Niepołomnicka (1) Witam, czy ktoś może miał już przyjemność (lub nie) spotkać się z tym... Piotr JASIEŃ (1) -Witam,interesuje mnie zakup mieszkania na Jasieniu,czy ktoś mieszka w tej... robert
atro development - osiedle Młody Las (1) Witam zastanawiam się nad kupnem domku (szeregowca) na osiedlu Młody Las -... Marta kto mieszka lub wynajmuje na osiedlu Aquarius w Sopocie? (2) ile kosztuje tam wynajem 3 pokojowego mieszkania? mamagigi Osiedle GOLF PARK w Tuchomiu (2) Czy ktoś kupił już dom bądź mieszka już na osiedlu Golf Park w Tuchomiu? Jak... Aga Mieszkania w Pacyfiku są gorsze od tych w Atlantyku? (3) Przyglądam się tej inwestycji od początku. Mam wrażenie że mieszkania w nowym... Ludek z Redy mieszkanie na parterze (2) Przygladam sie mieszkaniu 53 m2 z ogrodkiem za 270 tys widze ze budowa juz... Marzena Rumia Eko-Bud Banino - ktos kupil dom? (3) Czy ktos z Was kupowal dom od Eko-Bud Banino?? Wlasnie zastanawiam sie z zona... michal Torus inwestycja Piotrkowska 27 czy ktoś kupił tam mieszkanie? (1) Witam jestem zainteresowany kupnem mieszkania od dewelopera Torus mam pytanie... Rafał Osiedle Jabłoniowa? Czy INPRO to dobry deweloper? (20) Jestem całkiem nowa w temacie ,dopiero zaczynam poszukiwania. Jestem całkiem... jola139 Jaka dzielnica (16) Planuje w niedługim czasie kupić mieszkanie ale nie mieszkam długo w Gdańsku... Andr Odbior mieszkania od developera! (52) Hej, Za 2 tygodnie odbieram mieszkanie od developera. Chce miec pewnosc ze... spandor mieszkanie w Kowalach.Apollina,Srebrzysta podkowa (8) Witam! Już niedługo kupujemy mieszkanie w Kowalach na Apollina,w związku z... zajączkowa ekolan (1) Mam pytanie chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was kupił mieszkanie w... zwyczajna28 Osiedle Miłe (3) Osiedle Miłe deweloper ekolan czy są na forum osoby które kupiły tam... ssprezynka Kaja - kto stracił pieniądze (1) poszukuję firm podwykonawczych , które nie otzrymały zapłaty przez Firmę PO... lublingd Planeta X - pytanie do mieszkańców (2) Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w budynku Planety X. Chciałabym... Nina Dorota Reda (2) Czy ktoś słyszał o tym deweloperze .? Budynki ładne ,cena przystępna ..na... Dorota Mieszkania na ul. Hery budowane przez Spółdzielnię (1) Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w tym blokach na ul. Hery . Czy ktoś... Ika