Mieszkanie na Osowej [Wroński] ul. Jednorożca (111) Rozglądam się za mieszkaniem, co sądzicie na temat tego developera? Ma... Ania dolina potęgowska (2) Witam serdecznie, czy jest ktoś kto mieszka na osiedlu Dolina Potęgowska?... agnezia LC Corp - osiedle przy srebrej (28) Czy ktoś interesował sie tym osiedlem? Realizacją? Co to za deweloper? mgielka_08
gdynia np. wielki kack (7) Witam, planuję zakup mieszkania i powoli tracę nadzieję. Zależy mi na tym,... Mary86 Domy na Wzgórzu Sagan-Plast czy warto kupić dom? (3) Czy ktoś ma informacje na temat tej inwestycji ? ktoś może kupił tam dom ?... Jacek kupno mieszkania po wejściu nowej ustawy deweloperskiej (2) Witam wszystkich, chciałem zapytać czy kupił może ktoś mieszkanie u hossy po... niedźwiedź PIKOBUD (1) czy ktoś kupił od nich mieszkanie? jakieś uwagi?> Pikobud deweloper z Rumii.... Ewa Targo opinie (5) Witam proszę o opinie o deweloperze targo. Jak wygląda jakość budowanych... meg84 Targo deweloper (1) Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Targo. Dzwoniłam do nich, p.... mag.kot dom bliźniak Kąpino (2) Witam, czy ktoś ma jakieś informacje na temat tych domów w zabudowie... madzia0630 Osiedle Pięciu Mostów - Solidin (2) Witam, może ktoś wypowiedzieć się na temat tego osiedla?może jakieś... kate Rachunek powierniczy - może zaciekawi (1) Trafiłam dziś na taki oto artykuł i być może nie tylko mnie on zaciekawi...... ciekawska myśliwskie tarasy III - wstrzymana budowa (3) Witam, Czy ktoś z Państwa widział/wie czy coś w ogóle dzieje się na budowie... Vorenus Garnizon - Hossa (4) Zastanawiam się nad zakupem mieszkania od Hossy w GARNIZONIE. Proszę o opinie... MK Alfa Park morena (1) ile wynosi m/w wynosi czynsz na nowym osiedlu alfa park? haid Profesjonał opinie (1) Czy zna ktoś firmę Profesjonał z Różyn? Kupował od niej dom? Bajer mają... tyo Koszty i utrzymanie (2) Witam , jak tam wygląda to wspaniałe i oszczędne ogrzewanie (jakie piece... adam Bloki na Kurpińskiego (5) Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Kurpińskiego. Nie znam Cisowej, więc... PaniLager Osiedle na ulicy Malczewskiego Gdańsk (30) Witam, prosiłbym o opinie na temat okolicy i dewelopera. Osiedle nazywa się... mal. Fourplex (1) A mi się tu dobrze mieszka i już. :D lola