Mieszkania na ul. Hery budowane przez Spółdzielnię (1) Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w tym blokach na ul. Hery . Czy ktoś... Ika Allcon- pęknięcia na ścianach (5) Witam serdecznie, Zastanawiamy się nad kupnem mieszkania przez firmę... Aga Eurostyl (1) Uwaga:Osiedle nad jeziorem w Chwaszczynie.Przestrzeham przed zakupme... Mieszkanka
Jak długo sprzedawaliście swoje mieszkania? (1) Jak wyżej. Chciałabym wiedzieć liczba pokoi, metraż, lokalizacja i jak długo... MARTA siedlce kolo lido (2) co buduje Wroński kolo Lido a gimnazjum nr 2 na siedlcach jola zaniepokojona (1) Ja kupiłam mieszkanie na Kazimierskiej uważam że żadnych terminów nie... Zaniepokojona KAMIENICA HIERONIMA MAT BUD RUMIA (5) Witam!:) Co sądzicie o inwestycji Kamienica Hieronima w Rumi? Dalka JWK doswiadczony investor Alfa centrum (?) + mieszkanie na Morenie (3) Witam znalazlam fajnie mieszkanka na Morenie(Alfapark.pl), ktore buduje ta... Ivana Nawiaze kontakt z osobami, ktore kupily mieszkanie w Quattro Towers. (1) j.w. moze warto by sie bylo spotkac, porozmawiac o tym co mozna zmienic na... QT developer PITREX z Pruszcza (1) Proszę o opinie na temat Waszej współpracy. Ania1982 Panorama- nowa inwestycja gdansk chełm (2) Witam, co sadzicie o tej nowej inwestycji na chełmie? czy orientujecie się co... Iza kupno mieszkania z zasobów SM Za Falochronem (1) Witam, Mam "okazję" kupić małe - 35m2 - mieszkanie z zasobów SM... pawgra Do osob,ktore kupily mieszkania na Nowym Horyzoncie (3) Czy mieliscie problem z umowa przedwczesna,czy korzystaliscie z ich doradcy... jola139 SKĄD TEN ENTUZJAZM????? (1) czytam te Wasze komentarze i się zastanawiam, czy wogóle byliście w środku,... Kaśka Witam! (3) Czy udalo sie komus zejsc z cenny wyjsciowej czy deweloper pozostaje w tej... pogorze Kontakt (2) Bardzo proszę o kontakt mieszkańców pierwszego domku. fourplex@wp.pl Ann Targo Orłowska Bryza (10) Czy ktoś miał do czynienia z tym developerem i z tą inwestycją? czy ktoś... Aleksandra Panorama development- gd-chełm - nowa inwestycja (2) Witam, co sadzicie o tej nowej inwestycji na chełmie? czy orientujecie się co... Iza Panorama Development- prosze o opinie (1) Prosze o opinie o tym deweloperze, jestem zaintersowany kuonem mieszkania na... Wit Nowe inwestycje w Gdańsku (10) Chce kupić niedrogo mieszkanie, podobno w pierwszych etapach budowy... Art.