Gosia - opinia (1) Jestem mega zadowolona z sukni oraz ze współpracy z obsługą. Gosia Asia - opinia (1) Obługa klienta poniżej jakiejkoliwek skali. Suknia nie zgodna z krojem sukni... Asia Zdecydowanie najlepszy salon w 3city (1) W całym nurcie poszukiwań 'tej jedynej' odwiedziłam chyba wszytskie mozliwe... Asia
Super, polecam (1) Salon Livia odwiedziłam jak 3 w Gdańsku. Po wizytach w innych salonach mogę... Michalina Polecam! (1) Salon posiada ciekawą ofertę nie tylko jeśli chodzi o asortyment, ale również... Agata polecam! (1) Jedyny salon w którym Panie z obsługi podchodzą do klientki z sercem na... Kamila Wypożyczenie sukni. Uważajcie!!!!! (1) Suknia piękna, ale nie warta tego całego stresu, którego doświadczyłam.... AnkaCyganka Dziękuję za wspaniałą suknię!! ;-) (1) Zanim trafiłam do salonu Livia przeszłam już chyba cale trojmiasto w... Magda Wszystko dobrze....do czasu (1) Sukienki szukałam dosyć długo, w końcu znalazłam "tą jedyną" w salonie Livia... Ola Mam niestety mieszane uczucia .... (1) Zakupiłam suknię w salonie.Suknia śliczna, panie podczas przymiarek miłe i... Panna młoda Obsługa profesjonalna/ Salon godny polecenia (1) Polecam salon Livia. Byłam w kilku salonach, ale to właśnie w salonie Livia... Ola P. Zdecydowanie polecam! (1) Obsługa na najwyższym poziomie. Podczas pierwszej wizyta zajmowała się mną... Paulina Rewelacja! (1) Rewelacyjne miejsce nie tylko ze względu na duży wybór sukien ślubnych ale... Ania Zadowolona przyszła Panna Młoda (2) W Livii byłam w sumie 4 razy. Za każdym razem miałam kontakt z Panią Julią i... Paulina przemiła Pani (1) Ceny trochę przerosły moje założenie ale Pani z obsługi mogła by sprzedać... mg Ten dzień będzie jeszcze piękniejszy! (1) Koleżanka zrobiła mi niespodziankę umawiając mnie w tym salonie i był to... Monika SUPER SUPER SUPERRR POLECAM GORĄCO i pozdrawiam PANIE z salonu LIVIA:)!!! (2) Witam wszystkie przyszłe panny młode!:) Jeśli szukacie pięknej sukienki na... Doli POLECAM!! :) (1) W czerwcu 2013 nadszedł TEN dzień! :) Był to piękny dzień również dzięki... Monika Cudowne miejsce! (1) Salon przede wszystkim ma przepiękny, klimatyczny wystrój. Każdy element jest... Kasia Polecić mogę z czystym sumieniem! (1) W sierpniu zeszłego roku zawitałam do Livii w poszukiwaniu butów do ślubnej... anka2506