Mudo Sopot

Restauracje Sale okolicznościowe Obiekty koncertowe

Sopot, Pomorskie, al. Franciszka Mamuszki 2

Najgorszy koncert ever!!! (1) Koncert Comy 17.01.2014: - podczas pierwszej piosenki na zewnątrz czekało... Nigdy więcej Nie polecam (1) Byłam 17 stycznia na koncercie COMY. Przed wejściem gigantyczna kolejka. Jak... gryglis Skandaliczna organizacja koncertu COMY! (1) bilet 60 zł, planowany czas rozpoczęcia 21:30 i o tej też się zaczął...z tym... Maria
koncert Comy (1) Niistety, organizatorzy zawiedli na całej linii. Przede wszystkim, wyglądało... san Jako klub koncertowy - nie polecam (1) Byłem tutaj pierwszy raz na koncercie Comy 17.01.2013 i niestety mam bardzo... Paweł Koncert Coma (1) Jeśli chodzi o wrażenia z samego koncertu, mogę powiedzieć , że było bardzo... rozgoryczona L. Organizacja koncertu to jakaś kpina (1) Na koncert Comy sprzedano więcej biletów niż było miejsc w sali koncertowej.... Afro eM - opinia (1) Byłam wczoraj na koncercie Comy i więcej na żaden koncert się tam nie... eM never ever (1) Nigdy więcej do tego klubu się nie wybiorę. Na przywitanie, po staniu w... idzia Unikaj tego miejsca (3) Obsługa fatalna , hamska, na pograniczu bandytyzmu. Jakość posiłków mierna.... jerzy Sopocka koncertowania (1) Do Sceny głównie chodzę na rockowe koncerty. Jest to mój gatunek muzyki i... Fosterek Dobrze, że jest takie miejsce w Sopocie (1) Wiele osób narzeka ale osobiście uważam, że bez Sceny Sopot byłby nudniejszym... Margerita najlepszy koncert w moim zyciu:)))) (1) często jezdze po Polsce w celu bycia na roznych koncertach az nagle jeden... łukasz Bardzo przyjemna obsluga (3) Klub Scena bardzo mi sie podoba, glownie ze wzgledu na mila i pomocna... Marcin lekkie rozczarowanie (2) Wczoraj wybrałam się z koleżanką na koncert Bednarka. Koncert rozpoczął się... ona Częsta bywalczyni (1) Byłam tam ostatnio na koncercie Kamila Bednarka ale staram się chodzić... Justyna Nigdy więcej.. (1) Byłam w piątek na koncercie Kamila Bednarka, sam koncert super ale to co... Maria Miejsce spotkań (1) Byłam tam ostatnio na koncercie Kamila Bednarka. Ma dobrą nawijkę :) Chodzimy... Adelka Organizacja tragiczna! (1) Ogólnie może być. Jednak występuje dezinformacja co do godziny rozpoczęcia... Iza Nigdy więcej (1) Byliśmy na koncercie Bednarka. Na wstępie usłyszeliśmy "5zł i do szatni",... olka