Patrycja - opinia (1) Trafiłam na oddział patologii ciąży -Panie pielęgniarki bardzo miłe, pomocne... Patrycja Poród (1) Polecam wszystkim przyszłym mamom! Wyposażenie szpitala nowoczesne, lekarze... A.ma Nowe miejsce, nowe standardy;) (1) Urodziłam już w nowej lokalizacji - na Smoluchowskiego. Bardzo polecam -... Kasja
Ludzie anioły (1) Ok..zdarzaja sie tacy co o empatii i ludzkim podejsciu na chwile zapominaja (... K.M Podziekowanie (1) Rzyczliwy i miły personel cudowni lekarze zawdzięczam im dobre zdrowie i... Beata Kąkol kiepskie zarzadzanie, ogolnie na 4 (1) Mogloby byc lepiej, emu zielona karta (1) Trafiłam do kliniki z guzem endometrialnym, który nie powinien się odnowić... Zofia Żochowska Najlepszy szpital (1) Polecam ten szpital, cudowna obsługa i organizacja. Najlepsi specjaliści,... Justyna W głowie się nie mieści (2) Kompletna dezinformacja, traktowanie pacjentek jak przypadki na liście, zero... aggie Porodowka na Klinicznej (1) Cudowni, kompetentni i troskliwi lekarze i polozne. Porodowka nowoczesna.... Ola Oddział Ginekologi - brak słów aby to opisać (1) Na planowaną operację byłam umówiona z rocznym wyprzedzeniem ale już dwa razy... Malinka Oddział położniczy pełen skrajności (3) Długo zastanawiałam się jak podsumować poród na Klinicznej aby oddzielić... B. Poronienie zatrzymane 10/13 tc (1) Dosyć ciężko jest się przedrzeć przez izbę przyjęć, mało łóżek i trzeba... K. SZCZERZE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!! (1) 8 kwietnia tego roku miałam planowane cc w szpitalu na Klinicznej. Szpital... Joanna M. Patologia +poród Kliniczna (1) Jakiś czas temu rodziłam na Klinicznej.Kilka dni wcześniej przebywałam na... OLKA Wspaniałe połozne wyrozumiałe, opiekuńcze Klinika Ginekologii (2) Jestem wdzięczna za wspaniałą opiekę Pań Położnych z Kliniki Ginekologii.... Zosia MASAKRA (1) W tym szpitalu chyba nawet nie maja usg, gdy bylam ze skurczami w 26 tyg... Ewelina Karolina - opinia (3) W ostatnich dniach rodzilam w tym szpitalu, obsluga lekarska i pielegniarska... Karolina "Będziemy obserwować" (1) Trafiłam na patologie ciąży pod koniec 34tc z bólem brzucha, z uwagi na to że... Pchełka emes - opinia (1) Szpital jak z horrorów, czas zatrzymał się tam dawno temu. Byłam na patologii... emes