Pikawa

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Piwna 14/15

Czekanie 12 minut na menu (1) 12 minut czekałem na kartę menu... nikt nie przyniosl. uznalem zatem ze pojde... Niezadowolony klient Fatalna obsługa (1) Niestety ostatnie wizyty w mojej ulubionej kawiarni zmusiły mnie do... Agata kar - opinia (1) Stara Pikawa była o niebo lepsza. Przychodziłam tam nawet na wagary, żeby... kar
Straszna obsługa! (1) Witam ! Jeszcze do niedawna bardzo lubiłam tę kawiarnię. Jednak zachowanie... Marika Koniec dobrej starej pikawy. (1) Jestem klientką tego lokalu od kilku lat. Fantastyczne menu i klimat - już... zabol Gorąco polecam! (1) Byłam ostatnio ze znajomymi i spędziliśmy bardzo fajnie czas, w super... Kasia Pan w okularach (1) Pozdrawiam mojego ulubionego kelnera: Pana w okularach, co serwuje pyszne... lost moth Obsługa kuleje... (1) Jeśli jesteś kobietą i chciałabyś się napić kawy czy zjeść ciasto omijaj... Anna Przemiłe miejsce (1) Bywam tam od czasu do czasu na babskich ploteczkach i jest to mój ulubiony... Ewa nie polecam !! (1) Witam ...szukalismy lokalu na chwile relaksu po pracy ,wraz z koleżanką i... ralf bambuko - opinia (1) Przyjemna kawiarnia z wieloma różnymi miejscami siedzącymi, do wyboru do... bambuko Gdzie jest stara pikawa :( (1) Do Pikawy wpadalysmy za kazdym razem bedac w Gdansku i zmiana miejsca nie... m Nastrój miły, gorzej z obsługą... (1) Już samo oglądanie wnętrza to duża przyjemność, wszystko co zamówiliśmy było... Nedved Stała bywalczyni (1) Pikawa należała do moich ulubionych kawiarni w Gdańsku. Uwielbiam przede... Natalia Rozczarowanie (1) Niestety muszę się dołączyć do negatywnych opinii na temat tak fajnego, jak... Dominika gość - opinia (1) Kawa, a dokładniej espresso co najmniej niezadowalające, torcik - kajmakowy... gość Przeprosiny:) (1) Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Niestety nie... kawiarnia Pikawa Milosniczka herbat (1) Witam wszystkich, 2 pazdziernika udalo nam sie wraz z mezem uciec od... Milosniczka herbat OKROPNA OBSLUGA (2) Witam Odiwedziłem Pikawe z mysla, ze milo spedze wolny czas. Niestety sie... Pan Piotr Ulubione miejsce (1) Wcześniej bywałam w "starej Pikawie" :) Kawiarnia mimo,że w nowej lokalizacji... Ewa