recepcja (1) Witam chcialam podzielic sie moimi spostrzezeniami na temat sluzby zdrowia na... Iwona Pacjentka (3) Dnia 7 sierpnia 2011 udałam się wraz z mężem na pogotowie do stomatologa w... Justyna z Gdyni Ostrzegam (1) Zgłoś do moderacji Ostrzegam przed pogotowiem w Gdyni na Zwirki Wigury .... Anna
To co się tam dzieje to kpina! (1) Trafiłam z mężem na pogotowie, gdyż w pracy spadł mu pręt na dłoń, zaczęła... Sylwia Pogotowie Gdynia-opinia (15) Dziewczyny czy Wy miałyście też takie nie miłe doświadczenia z ta... domi25 lekarz dalekowidz a może jasnowidz (1) Myślę, że szkoda moich pieniędzy na takie leczenie. Wydawanie diagnozy z... Maria chirurdzy (1) Syn doznał urazu palca u ręki.Udał się na pogotowie, lekarz zalecił tylko... wkurzona matka Zdesperowani rodzice (1) Z dnia 26.05.11-27.05.11r.syn po ekstrakcji zęba,dostał krwotoku,przyjechałem... rodzice chirurga omijać z daleka (1) Traktowanie pacjenta przez PANA CHIRURGA poniżej wszelkiej krytyki, chamski,... A.S. beznadzieja (1) -niechętnie przyjeżdzają na wezwanie do domu chorego (pomimo poważnego stanu... A.B. Nie polecam (1) Również mialem nieprzyjemność dwukrotnie się tam udać, raz z wbitym w ręke... Poszkodowany Gdynianin koszmar (1) Chamski personel (szczegolnie pozdrawiam pana chirurga) traktujacy pacjenta... Magdalena