Poszukuję dobrego pośrednika nieruchomości (10) Jak w temacie. Nie chodzi mi o jakieś metrohousy i tyszkiewicze tylko o... Mama30plus pośrednictwo NORDHOUSE - proszę o opinie (1) co sądzicie o pośrednictwie w sprzedaży Nordhouse. jacy są, czy skuteczni Kiero WABO - co sądzicie o tym zarządcy? (1) Jak w temacie :) Mieliście może również styczność z kominiarzem -... Mayby
Czy biura nieruchomości podstawiają fałszywych klientów albo umawiają spotkania z klinetami, które w ostatniej chwili odwołują? (2) J/w Jakie sa wasze doswiadczenia? qwj Prowizje od sprzedaży (3) Witam, jakie biura nieruchomości w Gdańsku polecacie? Które ma korzystną... annajankowska536 Gdzie zlozyc zazalenie na zarzadce budynku? (6) witam ,mam problem z zarzadca budynku ktory z niewiadomych powodow blokuje... ania1972 sprzedaz mieszkania przez agencję (7) polećcie sprawdzoną agencję pośredniczącą w sprzedazy mieszkania,zalezy mi na... Joanna sprzedaż mieszkania z pośrednikiem czy bez? (8) witam wszystkich mam pytanie i do szukających mieszkania i do tych... zuza To jest fascynujące. Jak wielu pośredników tu zagląda, a jak mało mają do powiedzenia. (3) Krzykliwi tylko w tematach, gdzie zachwalają swoje usługi lub... nie lubie posredników Czy od 1 stycznia 2014 r. pośrednikiem w obrocie nieruchomościami może byc spółka? (5) Czy obecnie spółka prawa handlowego, a więc os. prawna może byc pośrednikiem... ghj Pośrednictwo (7) jestem pośrednikiem od kilku lat i powiem wam co gubi pośrednika,... pos Gestor i inne administracje (1) I tu trzeba się zastanowić . Jestem w zarządzie "prezesem - bo takowych niema... Michał Zamiana mieszkania (19) Czy ktoś może ma doświadczenie? Mieszkanie z kredytem (w euro). Coś się da z... Atol Jakie biuro nieruchomości? (2) Witam chcę sprzedać swoję mieszkanie ale nie wiem do jakiego Biura... andikow81 Odpowiedzialność pośrednika - jaka powinna być ??? (9) Dzień dobry :) Bardzo interesuje mnie zakres i sposób odpowiedzialności... Alien Biura nieruchomości (20) Jakie możecie polecić? Zastanawiam się czy warto skorzystać z ich usług przy... Anita Biura nieruchomości (8) szukam przyzwoitego biura do sprzedaży nieruchomości w Gdańsku, czy jakąś... mała Co się dzieje z Metrohouse - Partnerzy ? (6) Mam u nich wstawione mieszkanie i od tygodnia nie mogę się skontaktować z... właściciel Deregulacja w zawodach nieruchomościowych (14) co sądzicie jako konsumenci o mającej wejść w życie w styczniu 2014... Niewiaromski Rzetelny i uczciwy posrednik wynajmu mieszkania - czy taki istnieje?? :) (12) Mam mieszkanie do wynajecia, ale mieszkam za granica. Z tego powodu poszukuje... elnina