Kto korzysta z uslug zarzadcy rednet management? (45) Zarzadca zlokalizowany jest we Wrzeszczu na Stefana Batorego. Jestescie... gdansko Uchwała zmieniająca wynagrodzenie (1) Czy ktoś wie jak powinna wyglądać uchwała zmieniająca wcześniejszą a... kobitka Poszukuję dobrego pośrednika nieruchomości (10) Jak w temacie. Nie chodzi mi o jakieś metrohousy i tyszkiewicze tylko o... Mama30plus
pośrednictwo NORDHOUSE - proszę o opinie (1) co sądzicie o pośrednictwie w sprzedaży Nordhouse. jacy są, czy skuteczni Kiero WABO - co sądzicie o tym zarządcy? (1) Jak w temacie :) Mieliście może również styczność z kominiarzem -... Mayby Czy biura nieruchomości podstawiają fałszywych klientów albo umawiają spotkania z klinetami, które w ostatniej chwili odwołują? (2) J/w Jakie sa wasze doswiadczenia? qwj Prowizje od sprzedaży (3) Witam, jakie biura nieruchomości w Gdańsku polecacie? Które ma korzystną... annajankowska536 Gdzie zlozyc zazalenie na zarzadce budynku? (6) witam ,mam problem z zarzadca budynku ktory z niewiadomych powodow blokuje... ania1972 sprzedaz mieszkania przez agencję (7) polećcie sprawdzoną agencję pośredniczącą w sprzedazy mieszkania,zalezy mi na... Joanna sprzedaż mieszkania z pośrednikiem czy bez? (8) witam wszystkich mam pytanie i do szukających mieszkania i do tych... zuza To jest fascynujące. Jak wielu pośredników tu zagląda, a jak mało mają do powiedzenia. (3) Krzykliwi tylko w tematach, gdzie zachwalają swoje usługi lub... nie lubie posredników Czy od 1 stycznia 2014 r. pośrednikiem w obrocie nieruchomościami może byc spółka? (5) Czy obecnie spółka prawa handlowego, a więc os. prawna może byc pośrednikiem... ghj Pośrednictwo (7) jestem pośrednikiem od kilku lat i powiem wam co gubi pośrednika,... pos Gestor i inne administracje (1) I tu trzeba się zastanowić . Jestem w zarządzie "prezesem - bo takowych niema... Michał Zamiana mieszkania (19) Czy ktoś może ma doświadczenie? Mieszkanie z kredytem (w euro). Coś się da z... Atol Jakie biuro nieruchomości? (2) Witam chcę sprzedać swoję mieszkanie ale nie wiem do jakiego Biura... andikow81 Odpowiedzialność pośrednika - jaka powinna być ??? (9) Dzień dobry :) Bardzo interesuje mnie zakres i sposób odpowiedzialności... Alien Biura nieruchomości (20) Jakie możecie polecić? Zastanawiam się czy warto skorzystać z ich usług przy... Anita Biura nieruchomości (8) szukam przyzwoitego biura do sprzedaży nieruchomości w Gdańsku, czy jakąś... mała Co się dzieje z Metrohouse - Partnerzy ? (6) Mam u nich wstawione mieszkanie i od tygodnia nie mogę się skontaktować z... właściciel